باید ها و نباید های آموزش زبان

باید ها و نباید های آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به باید ها و نباید های آموزش زبان می پردازد زیرا بر این باور است با افزایش میزان نیاز زبان آموزان و شناخت خانواده ها به این نیاز ، یادگیری علمی این زبان می تواند بسیاری از مشکلات پیش رو را حل کند. این مقاله می تواند هم برای زبان آموزان و هم برای مدرسین زبان جهت نحوه آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار بگیرد.

باید ها و نباید های آموزش زبان
باید ها و نباید های آموزش زبان

نباید بیش از حد به گرامر پرداخت.

شاید در گذشته و روش های قدیمی تر این توجه بیش از حد به گرامر باعث می شد زبان آموزان از دانش تکنیکی خوبی برخوردار بودند اما در برقراری ارتباط بسیار مشکل داشتند. امروزه تقریبا تمامی متد های تدریس زبان انگلیسی بیشتر به برقراری مکالمه اهمیت می دهند. هر چند این به این معنی نیست که گرامر را فراموش کرد.

نباید فضا و زمینه را فراموش کنید.

Context یا فضای آموزش به ارتباط مفاهیم ارائه شده در کلاس با فضای استفاده آنها گفته می شود. به عنوان مثال اگر مکالمه در حوزه خرید از یک فروشگاه می باشد Context فروشگاه معانی بسیاری از کلمات را تعیین می کند. بسیار به فضای این یادگیری ها توجه کنید.

باید تکرار کنید.

تا می توانید تمرین و تکرار کنید. مطمئنا همه شما به این موضوع اشراف دارید. این بخش از باید ها و نباید ها مطمئنا نیاز به اطلاعات بیشتر ندارد!!

باید زبان مادری خود را خوب بشناسید.

شاید باور نکنید اما اگر فارسی شما خوب باشد، مطمئنا انگلیسی بهتری خواهید داشت. با مفاهیم گرامری همانند فاعل ، فعل ، صفت ، قید ها و … در فارسی آشنا شوید. نگذارید اولین جایی که این کلمه ها را می شنوید در کلاس زبان انگلیسی باشد.

باید به خودتان فرصت دهید.

یک کودک از بدو تولد صحبت نمی کند. شما هم اگرچه سیستم یادگیری متفاوتی دارید اما به زمان نیاز دارید. پس عجله نکنید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی و یا دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.