یادگیری زبان برای آینده فرزدانتان را فراموش نکنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان برای آینده فرزدانتان را فراموش نکنید. به تجربه یک کارشناس زبان از آمریکا توجه کنید.

یادگیری زبان برای آینده فرزدانتان را فراموش نکنید
یادگیری زبان برای آینده فرزدانتان را فراموش نکنید

چرا یادگیری زبان برای آینده فرزدانتان را فراموش نکنید

این برای همه‌ی شما والدین است. هر هفته زمان و پول صرف یادگیری یک زبان جدید می‌کنید. در روزهای شلوغ خود، زمان خالی می‌کنید تا بنشینید و واقعاً بیشتر و بیشتر در صحبت روان شوید. چرا فرزندانتان را مجبور به انجام کار مشابه کنید؟ به آن‌ها ساده بگیرید و و تا وقتی جوان هستند به آن‌ها بیاموزید.

درباره‌ی آن شنیده‌اید، خوانده‌اید و حتی شاید کسی را دیده باشید که آن را انجام داده باشد… بله حقیقتی است. تا وقتی جوان‌تر هستید، یادگیری زبان خیلی ساده‌تر است. کودکان همه چیز را جذب می‌کنند؛ رفتار، زبان و حتی لهجه‌ها.

در تمام زندگی‌ام مردم همیشه از من پرسیده‌اند که متولد کدام بخش نیویورک هستم. اگر نمی‌دانید، ساکنین نیویورک لهجه‌ای متمایز دارند. همیشه برای من عجیب است که مردم این سؤال را از من می‌پرسند چراکه در نیویورک به دنیا آمدم و اما در ۳ سالگی به فلوریدا رفتم. زمان سختی گذشت تا به لهجه عادت کنم. با اینحال پدرم متولد و بزرگ شده‌ی نیویورک است و مادرم هم سال‌ها در آن‌جا زندگی کرده است. خانواده‌ی وسیع من هم همگی لهجه‌ی نیویورکی دارند. بنابراین من با لهجه‌ی نیویورکی بزرگ شدم و حتی خواهرم که دو سال جوان‌تر است، لهجه‌ی ظریف نیویورکی دارد!

فراهم کردن شرایط برای کودک تا زبانی را بیاموزد که شما یاد می‌گیرید، برای شما و کودک ایده‌ای خارق‌العاده است. می‌توانید همزمان که مهارت‌های زبانی کودک خود را پرورش می‌دهید که این راحت‌ترین روش برای یادگیری آن‌هاست، تمرین کنید. همزمان با اینکه دنیا خیلی یکپارچه و مرتبط می‌شود، دانستن چند زبان کاملاً سودمند است. ایجاد شرایط یادگیری برای کودک تا زمانی که کم سن و سال است، زیرکانه‌ترین حرکت است و مطمئناً وقتی بزرگ شوند از شما تشکر خواهند کرد.