آموزش زبان تخصصی کامپیوتر

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده انواع دوره های تخصصی زبان انگلیسی می باشد. آموزش زبان تخصصی کامپیوتر هم از این موارد می باشد. اگرپه همانند دوره های تخصصی دیگر همانند دوره های انگلیسی پزشکی ، حقوق ،  اقتصاد و یا حسابداری دوره آموزش زبان تخصصی کامپیوتر هم نیاز به سطح متوسط در زبان انگلیسی می باشد.

آموزش زبان تخصصی کامپیوتر
آموزش زبان تخصصی کامپیوتر

برای آموزش زبان تخصصی کامپیوتر از چه کتابی استفاده می شود؟

Infotech (English For Computer users) از انتشارات دانشگاه کمبریج هترین کتابی است که می توان برای آشنایی با این حوزه تخصصی استفاده کرد. Information Communications Technology (ICT) در این کتاب به صورت کامل پوشش داده شده است. در این کتاب ۳۰ درس با موضوعات مختلف علوم کامپیوتر و عصر اطلاعات موجود می باشد. تمرکز بر روی کلمات و واژه شناسی و گرامر برای آماده کردن کاربران کامپیوتر و دانش اموزان این رشته ها برای رفتن به بازار کار و بحث بر روی ابعاد مختلف جهان کامپیوتر می باشد.

از خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متون تخصصی کامپیوتر به همراه Listening های به روز شده

پشتیبانی انلاین در وب سایت Cambridge و از این طریق زبان اموزان می توانند هر چه بیشتر با اصطلاحات و تغییرات جدید آشنا شوند

تقسیم بندی مرحله به مدرسین امکان را می دهد که بر روی موضوعات مرتبط با رشته تمرکز کنند.

علم کامپیوتر و علوم مرتبط با فناوری اطلاعات به قدری سریع در حال پیشرفت هستند که در طول یک هفته حجم بسیار زیادی از کلمات و داده های جدید وارد آن می شوند. مطمئنا مدرسین زبان انگلیسی که در این بخش تدریس می کنند باید بسیار به روز باشند تا از نیاز های زبان آموزان آگاه باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند بهترین گزینه های تدریس را برای دانشجویان این بخش قرار دهد. مطمئنا تلاش ما این خواهد بود که در زمانی نسبتا کوتاه افراد را برای ورود به بازار جهانی و ادامه تحصیل در این رشته در خارج ایران آماده کند.