تحصیل در چین به زبان انگلیسی

تحصیل در چین به زبان انگلیسی

بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل کشور چین را انتخاب می کنند. این کشور دوره های متفاوتی را به دانشجویان عرضه می کند و به دلیل هزینه تحصیل نسبتا مناسب ، انتخاب بسیاری برای مقاطع بالاتر است.امکان تحصیل در چین به زبان انگلیسی وجود دارد و بسیاری از رشته ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا دوره های خود را به زبان انگلیسی برگزار می کند. زبق آمار های مرکز تحصیلات چین CEC چین دارای بزرگترین سیستم تحصیلاتی در دنیا می باشد. در سال ۲۰۱۳ بیش از ۹ میلیون نفر در چین در آزمون ورودی تحصیلات عالیه کشور چین شرکت کرده اند. داننشجویان از سراسر جهان در بیش از ۷۴۶ موسسه آموزش عالی کشور چین ثبت نام کرده اند.

به خصوص در رشته های که به اقتصاد مربوط می شوند تحصیل در چین به زبان انگلیسی از گزینه های اول دانشجویان می باشد. بر اساس زتبه بندی دانشگاه های چین که در سایت های معتبر این کشور انجام شده است در سال ۲۰۱۳ دانشگاه های Peking University  ، Tsinghua University ، Shanghai University سه دانشگاه اول در سیستم آموزشی چین بوده اند. بر این اساس در سال ۲۰۱۴ وزارت آموزش چین اعلام کرد که حدود ۳۵۶ هزار نفر دانشجوی بین المللی در چین مشغول به تحصیل هستند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آن دسته از زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل در چین به زبان انگلیسی را دارند دوره های آموزش زبان انگلیسی و زبان چینی دارند . اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در چین را دارید می توانید با دوره های فوق فشرده آموزش زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در زمانی نسبتا مناسب و با هزینه مناسب خود را به سطح مورد نظر برسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان انگلیسی و چینی با شماره موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرهمند شوید.