مدرسه زبان انگلیسی در تهران

مدرسه زبان انگلیسی در تهران

یکی از بهترین مکان  برای یادگیری یک زبان مدرسه می باشد. اما در تعریف مدرسه زبان انگلیسی در تهران باید توجه داشت که دیگر دروس نیز جای خود را به زبان می دهند و تنها زبان انگلیسی است که مورد آموزش قرار می گیرد. در طرح مدرسه زبان انگلیسی برای زبان آموزان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نکته ای که بسیار مورد توجه قرار میگرد پر کردن زمان زبان آموزان با توجه به نیاز های آنهاست.

مدرسه زبان انگلیسی در تهران
مدرسه زبان انگلیسی در تهران

در فصل تابستان به دلیل وجود تعطیلات و هم چنین بیشتر شدن وقت فراعت زبان آموزان می توانند با یک استفاده صحیح از زمان نه تنها به زبان انگلیسی بلکه به زبان های دیگری همچون فرانسه ، اسپانیایی و … نیز بپردازند. برنامه آموزشی ما نه تنها برای فصل تابستان بلکه برای دیگر زمان ها طراحی شده است.

برای این کار شما می توانید در مدرسه زبان انگلیسی در تهران ایران آکسفورد ثبت نام نمایید و بعد از آن کار را به ما بسپارید.

ما سعی می کنیم با توجه به زمان های شما یکی از دوره های زیر را پیشنهاد دهیم:

دوره فوق فشرده ( برگزاری کلاس در همه روز های هفته و به مدت زمان حداقل سه ساعت در هر روز )

دوره روزهای تعطیل ( کلاس های پنجشنبه و جمعه وِیژه افراد شاغل )

کلاس های ویژه آزمون ها در یک ماه ( برگزاری دوره آیلتس و تافل در یک یا دو ماه : این دوره ها مخصوص افرادی است که هیچ زمانی برای از دست دادن ندارند و باید مدرک آیلتس و یا تافل را در مدت کمی بدست بیاورند )

کلاس های دروس دیگر به زبان انگلیسی  : این کلاس ها مخصوص بچه هایی است که قصد ادامه تحصیل در کشور های دیگر را دارند. مثلا اگر پدر و مادری در شرف مهاجرت هستند و بچه انها در کلاس اول راهنمایی است باید بتواند دروس دیگری مثل ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و … را به زبان انگلیسی بگذراند. برای این کار دوره English as a Medium for teaching ایران آکسفورد مناسب ترین گزینه است.

برای شرکت در دوره های مدرسه زبان انگلیسی در تهران با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.