دوره آموزش دانشگاههای انگلیسی زبان

دوره آموزش دانشگاههای انگلیسی زبان

بسیاری از زبان آموزان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان انگلیسی خود را به قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای انگلیسی زبان برگزار می کنند. در دوره های موسسه زبان ایران اکسفورد زبان آموزان بعد از کسب سطح Upper Intermediate می توانند در دوره های ویژه دانشگاههای انگلیسی زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند. این دوره ها به زبان اموزان کمک می کند تا بتوانند خود را برای شرکت در کلاس های این دانشگاه ها آماده کنند.

در این دوره ها زبان آموزان برای کسب مهارت های آکادمیک خود آماده می شوند و می توانند برای حضور کالج ها و دانشگاههای انگلیسی زبان نکات مورد نیاز خود را کسب کنند. در این دوره ها برای تحصیلات عالیه و موقعیت های موجود در این دانشگاه ها برای افراد شبیه سازی می شود و می توانند برای کسب شغل و موقیعیت های مرتبط با تححصیل خود نیز آمادگی کسب کنند.

در این دوره ها موارد مربوط به آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همانند تافل و آیلتس آموزش داده می شود. در این دوره ها بسته ابه نوع دانشگاه و نمره اعلام شده به زبان آموزان ، آمادگی آنها برای این آزمون ها آغاز می شود. در این دوره ها هر زبان آموزان برنامه ای خاص دریافت می کند و می توانند از مشاوره رایگان موسسه نیز بهرهمند شوند. در دوره های آموزش تضمینی آیلتس و تافل ، آموزشگاه با ارائه ضمانت نامه کتبی نمره مورد نظر دانشگاههای انگلیسی زبان را تضمین می کند و در صورت عدم  کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی به زبان آموز مسترد می گردد.

در ادامه این دوره ها ، دوره زبان انگلیسی آکادمیک برگزار می شود. زبان آموزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و از مشاوره رایگان موسسه بهرهمند شوند.