آموزش مقدماتی زبان انگلیسی

آموزش مقدماتی زبان انگلیسی
آیا شما هم احساس کرده اید برخی اوقات فقط دانستن کمی انگلیسی می تواند مشکل شما را حل کند ؟ آموزش مقدماتی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دقیقا برای کسانی است که چنین شرایطی دارند. ممکن است در محل کار و یا شرکتتان در ارتباط با افرادی از کشور های مختلف باشید اما مطمئنا در چنین موقعیت هایی می توان حدس زد چه مکالماتی رد و بدل می شود. مطمئنا می توانید تا ۱۰ الی ۱۵ مورد پیدا کنید که با دانستن اندکی زبان انگلیسی به راحتی رفع رجوع می شوند.

آموزش مقدماتی زبان انگلیسی
آموزش مقدماتی زبان انگلیسی

البته ایده آل ما این است که بتوانید به بهترین شکل به زبان انگلیسی صحبت کنید. اما گاهی اوقات رسیدن به ایده آل ها کمی زمان می برد. پس چاره چیست؟ دوره های آموزش مقدماتی زبان انگلیسی می تواند به عنوان یکی از این راه ها به حساب بیاید. در این راه ما از معرفی نرم افزار آموزش مقدماتی زبان انگلیسی تا کلاس های فشرده با شما هستیم. برنامه ریزی موسسه در آموزش مقدماتی زبان انگلیسی بر اساس نیاز های زبان آموزان است. یعنی اینکه ما در دوره های حدود ۲ الی ۳ ماه که دوره های فوق فشرده زبان به حساب می آیند بسیاری از مسائل روزمره شما از معرفی کردن خودتان ، شرکت در جلسات کاری ، رفتن به سفر های کاری و هم چنین دیدار های تجاری و … را پوشش می دهیم.
البته در جاده آموزش زبان انگلیسی مقصد شما باید کسب دیپلم زبان و داشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باشد ولی شما باید از همان ابتدا حس کنید که یادگیری زبان برای شما کاربردی است و می توانید از آن استفاده کنید.
پس اگر حتی در الفبای زبان هستید در دوره های آموزش مقدماتی زبان انگلیسی شرکت کنید و با یک شروع خوب و کاربردی از زبان انگلیسی خود در کار و یا تحصیل خود به بهترین شکل بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.