مجلات آموزش زبان انگلیسی

مجلات آموزش زبان انگلیسی
مجله ها همیشه چند صفحه از مطالب سرگرم کننده نیستند و برخی اوقات بهترین شاهکار ها و مطالب آموزش در مجلات مختلف چاپ می شوند. مجلات آموزش زبان انگلیسی شاید تماما مطالب صرف آموزشی به شما ارائه ندهند اما مطمئنا می توانند منبع بسیاری خوبی از اطلاعات باشند و همین نیاز به دریافت اطلاعات باعث ایجاد یادگیری زبان انگلیسی در شما می شود.
Arthur Conan Doyle نویسنده سری کتاب های شرلوک هلمز نوشته های خود را در مجلات چاپ می کرد پس مطمئن باشید که می توانید مجلات خوب علمی و ادبی زبان انگلیسی را پیدا کنید که به شما در هر سطحی کمک کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی برای ارتقای سطح زبان اموزان و معرفی منابع مفید و علمی برخی از این مجلات آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی می کند.

مجلات آموزش زبان انگلیسی
مجلات آموزش زبان انگلیسی

Reader’s Digest
این مجله از معروف ترین مجلات آمریکایی است. برای کسانی که به داستان ها و مطلب های کوتاه علاقه دارند این مجله بسیار مناسب است.
TIME
یکی از مجله های خبری بسیار خوب که برای افرادی که دوست دارند به اخبار روز آشنا باشند مناسب است. عکس های زیبا و مقالات کامل این مجله به هراه کیفیت بالای آن ، این مجله را از دیگر رقبایش متمایز می کند. هم چنین اگر کمی سطحتان از این مجله پایین تر است می توانید از time for kids استفاده کنید.
National Geographic
شاید از قدیمی ترین مجلات مستند که به مسائل زیست محیطی و حیوانات و محیط زیست می پردازد همین نمونه باشد. تصاویر فوق العاده این مجله که توسط بهترین عکاس های دنیا گرفته شده اند به همراه سایت قوی و پر از اطلاعات مفید آن باعث می شود که شما کمتر به چیز دیگری نیاز پیداکنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را با کلاس های متنوع آن می شناسید. پس اگر شما هم نیاز به یادگیری انگلیسی دارید فقط با شماره ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.