داستان کوتاه انگلیسی

داستان کوتاه انگلیسی

داستان های کوتاه نگلیسی برای بسیاری از زبان آموزان می تواند منبع بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. داستان های زیادی به زبان انگلیسی وجود دارد که برای تمامی سطوح زبان انگلیسی نسخه مخصوص دارد. زبان آموزان باید توجه داشته باشند که بهترین راه برای انتخاب داستان های کوتاه انگلیسی سعی در انتخاب داستانی است که در سطح فعلی زبان آموز باشد.

بسیاری از این داستان های کوتاه انگلیسی توسط نویسندگان معروف انگلیسی نوشته شده است و می تواند برای زبان آموزان بسیار جذاب باشد. زبان آموزان می توانند این داستان ها را به صورت انلاین بخوانند و یا آن ها را پرینت کنند تا در هر مکانی از انها استفاده نمایند. بسیاری از این داستان ها دارای حق کپی رایت نیستند و شما می توانید بدون نگرانی از آنها استفاده کنید. برخی از داستان انگلیسی دارای فایل صوتی نیز هستند که می توانید از آنها برای برای بهبود مهارت شنیداری خود نیز استفاده نمایید.

سایت های بسیاری در اینترنت داستان های زیادی به زبان انگلیسی را برای زبان آموران قرار داده اند. این سایت ها داستان های متفاوتی از ادبیات کلاسیک انگلیسی تا داستان های کوتاه مدرن که برای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان نوشته شده اند را در خودشان جای داده اند. در این مقاله برخی از این داستان ها و وب سایت ها را قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی و رایگان از این داستان های اموزشی زبان انگلیسی برای بهبود زبان خود استفاده کنید.

http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/short-stories

این وب سایت که متعلق به British council  می باشد داستان های زیادی را برای آموزش زبان انگلیسی در خود قرار داده است. علاوه بر متن این داستان ها شامل صدا و تصویر نیز هستند که آن را برای مخاطب جذاب تر می کند.

http://www.englishclub.com/reading/short-stories.htm

این سایت نیز داستان های کوتاهی به زبان انگلیسی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های علمی آموزش زبان انگلیسی در ایران