استخدام مدرس زبان انگلیسی ۱۴۰۲ با بیمه و مزایا

استخدام مدرس زبان انگلیسی در تهران و شهرستان ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از جمله معتبرترین موسسه های زبان ایران از مدرسین مجربی که قصد همکاری با آموزشگاه را دارند دعوت به همکاری به عمل می آورد و شما می توانید برای استخدام مدرس زبان انگلیسی در ایران آکسفورد به وسیله این مطلب اقدام نمایید. ما همواره محیطی بسیار جذاب را برای مدرسین خود ایجاد می کنیم و مزایای بسیار زیادی را برای معلمین زبان قرار می دهیم. پس با ما همراه باشید.

هرساله آموزشگاه ایران آکسفورد اقدام به جذب مدرس زبان انگلیسی می کند و مدرسان زیادی را استخدام میکنند. در ادامه مطلب شرایط و لازمه های استخدام شدن را خواهید دید.

اغلب موسسه ها، آگهی استخدام برای تدریس را در اولین مرحله ی افتتاح با قید شرایط و لازمه هایی اعلام می‌کنند. در هر آگهی استخدام در مورد آگهی استخدام معلم خصوصی شرایطی وجود دارد، که فرد با دارا بودن این شرایط می‌تواند به عنوان مدرس خصوصی استخدام شود. برای ایران آکسفورد، شرط اصلی در استخدام معلم زبان، دانش بالا، علاقه، تجربه و تعهد به زبان آموزان است.

استخدام مدرس پاره وقت و تمام وقت زبان انگلیسی

مدرسینی که در موسسه ی ما استخدام شوند، میتوانند به دو شکل پاره وقت و پاره وقت در موسسه کار کنند. نحوه ی کاری تمام وقت به صورتی است که کلاس های یک مدرس تمام وقت جزو اولین کلاس های تشکیل شده است و تعدادش خیلی بیشتر است. در کنار آن ، نحوه ی کاری پاره وقت به صورتی است که کلاس های یک مدرس پاره وقت کمتر از دیگر مدرسین است و در یک هفته ساعات کمتری را در آموزشگاه سپری میکند.

بسیاری از مدرسین به دلایل متفاوت ممکن است تمایل داشته باشند به صورت پاره وقت مشغول به تدریس شوند که این گزینه در اختیار آنها وجود دارد.

هم چنین امکان تدریس به صورت حضوری و آنلاین نیز برای تمامی مدرسین وجود دارد و شما می توانید با توجه به شرایط خودتان نوع تدریس را انتخاب کنید.

استخدام به صورت تمام وقت

هنگامی که یک فردی برای تدریس در موسسه ی ما پذیرفته میشود ، میتواند به دو جهت در کنار ما کار کند؛ تمام وقت و پاره وقت. کار تمام وقت به این صورت است که مدرس از زمانی که موسسه کار خودش را شروع میکند مدرس هم باید حضور داشته باشد و اکثر کلاس ها را تدریس میکند. مزیتی که کار تمام وقت دارد این است که کلاس های بیشتری به مدرس تعلق می گیرد و مدرس زمان بیشتری را در کنار دانش آموزان سپری میکند و در پی آن حقوق بیشتری دریاقت میکند و همچنین به سطح علمی موسسه کمک بیشتری میکند.

استخدام مدرس زبان انگلیسی پاره وقت

در جهت دیگری از نحوه ی کار، مدرس میتواند به صورت پاره وقت مشغول به کار شود. این بدین معناست که مدرس در زمان های مشخص و برای کلاس های خاصی وارد موسسه میشود و به طبع آن حقوق کمتری دریافت میکند و کلاس های کمتری هم دارد.

شرایط استخدام مدرس زبان انگلیسی

باتوجه به حجم بالای متقاضیان تدریس ، موسسه ی ما شرایطی را برای متقاضیان درنظر گرفته است که به آنها اشاره خواهیم کرد.

استخدام مدرس زبان انگلیسی
استخدام مدرس زبان انگلیسی

ممکن شرایط مدرس شدن برای هرموسسه ایی متفاوت باشد ، ما برای استخدام کردن مدرس زبان انگلیسی به افرادی نیاز داریم که مدرک معتبر داشته باشند. داشتن مدرک به این دلیل مهم است که وقتی شما تدریس کردن را به صورت آکادمیک خوانده باشید و یا دوره های مرتبط را گذرانده باشید مطمئنا استانداردهای لازم تدریس را خواهید داشت.

حقوق مدرسین زبان در ایران آکسفورد

حقوق و دستمزدی که موسسه ی ما برای هر مدرس درنظر گرفته است کمی متفاوت است. حقوق مدرسین براساس رشته و ساعاتی که کلاس برگزار میکنند تفاوت هایی دارد. برای مثال موسسه ی ما برای مدرسین رشته ی آلمانی حقوق بین ۸ تا ۹ میلیون را درنظر گرفته است. همچنین برای مدرسین رشته ی زبان انگلیسی حداقل حقوق بین ۷ تا ۸ میلیون را درنظر گرفته است.

علاوه بر اینها موسسه ی ما براساس کلاس های زیادی که یک مدرس قبول کند هم پاداشی به آنها میدهد.

حقوق مدرس آیلتس و تافل

ممکن است حقوقی که موسسات مختلف برای هر مدرس آیلتس و تافل در نظر میگیرند متفاوت باشد. برای مثال بین ۷ تا ۱۰ میلیون یا حتی بیشتر. اما موسسه ی ما با در نظر گرفتن زحمت و به پاس قدردانی از تمام زحمات مدرسین ، حقوقی کاملا مناسب و به همراه بیمه و مزایای ضمن کار برای آنها درنظر می گیرد.

برای مدرسین آیلتس و تافل و PTE حقوق بالاتری نیز در نظر گرفته می شود که با توجه به شرایط آزمون و تخصص لازم بتواند زمان مدرسین را پوشش دهد.

مزایای تدریس زبان در ایران آکسفورد برای مدرسین

مزایای یک مدرس زبان یا اصولا هر رشته ی دیگری ، کاملا بسته به موسسه هاست. موسسه ی ما مزایای کاملا مناسب و خوبی را بری مدرسین خود درنظر گرفته است. این مزایا شامل:

 • اهدای بیمه برای هر مدرس
 • حقوق بسیار مناسب برای اساتید
 • فراهم کردن تمام امکانات رفاهی برای مدرسین
 • فراهم کردن بستر رشد و ترقی 
 • ایجاد محیطی علمی و در عین حال دوستانه
 • ایجاد زمینه های پیشرفت برای مدرسین
 • فراهم کردن امکانات موردنیاز برای مدرسین 
 • ارائه بهترین فیلم ها برای آموزش بهتر

☆متقاضیان گرامی میتوانند پس از قبولی در شرایط لازمه، با پر کردن فرم درخواست و تایید آن توسط موسسه کار خود را آغاز کنند.

مدارک لازم برای استخدام مدرس زبان

در قسمت قبل شرایطی که هر متقاضی باید رعایت میکرد را برایتان شرح دادیم. علاوه بر شرایط مورد نیاز ، هر متقاضی نیازمند مدارکی است که به موسسه ارائه دهد. این مدارک موارد زیر را شامل میشود:

 1. داشتن مدرک زبان انگلیسی (مدرک دانشگاهی در رشته های زبان انگلیسی کارشناسی، ارشد و یا دکتری زبان انگلیسی) و یا داشتن مدرک آیلتس و تافل
 2. در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی، داشتن مدارک معتبر TTC یا تربیت مدرس همانند دوره CELTA یا TESOL
 3. پر کردن فرم درخواست تدریس
 4. داشتن حداقل ۲ تا ۶ سال سابقه ی کاری 
 5. داشتن حداقل سن ۲۰ سال
 6. تسلط کامل بر زبان انگلیسی
 7. داشتن مهارت تدریس
 8. رعایت کردن شئونات اداری و رسمی
 9. فن بیان عالی، یکی خصوصیات یک مدرس خوب این است که بتواند با تمام وجود و کامل تمام مطالب را به درستی به دانش آموزانش انتقال دهد.
 10. یک مدرس باید صبور و با حوصله باشد.

خصوصیت های اخلاقی و کاری لازم برای تدریس زبان

در کنار داشتن مدرک یکی دیگر از شرایط مهم داشتن تجربه است. تجربه داشتن به قدری مهم است که حتی اگر شما مدرک معتبر هم نداشته باشید، به سبب داشتن تجربه ی خوبتان و توانایی تدرس و دانش زبان انگلیسی میتوانید استخدام شوید. چون هنگامی گه شما یک کاری را چند بار و به صورت روتین انجام دهید کاملا بر آن مسلط میشود و با تسلط داشتن بر کارتان میتوانید آن را به درستی و بهترین نحوه انجام دهید.

از دیگر شرایطی برای ما مهم است این است که مدرس دارای تعهد و مسئولیت پذیری باشد. همچنین وقت شناسی در برگزاری کلاس ها و تدریسِ خوب یکی دیگر از شرایط ما برای استخدام کردن مدرس زبان انگلیسی است.

ارسال رزومه تدریس به ایمیل آموزشگاه به نشانی info@iranianlc.com ( توجه داشته باشید که در رزومه تدریس علاوه بر سوابق کاری و مدرک تحصیلی می بایست شماره تلفن ثابت و همراه به علاوه ایمیل ذکر شده باشد ). در قسمت موضوع ایمیل ذکر شود رزومه تدریس انگلیسی و در متن ایمیل” جذب مدرس زبان انگلیسی در تهران ” آورده شد.

شما میتوانید پس از طی کردن این مراحل و قبولی در آن ، به عنوان مدرس مشغول به کار شوید.

فرم استخدام مدرس زبان انگلیسی

اگر شما برای تدریس در موسسه ی ما درخواست داده باشید و بتوانید از تمام مراحلی که برای استخدام مدرس زبان انگلیسی لازم است عبور کنید ، فرمی در اختیار شما قرار میگیرد تا به وسیله ی پر کردن آن ، بتوانید تحت عنوان مدرس در موسسه ی ما و در کنارمان مشغول به کار شوید. این فرم را در قسمت پایین برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت.

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان انگلیسی کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان انگلیسی ” ارسال نمایید.


آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده زبان های مختلفی همچون انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، دانمارکی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی و … می باشد. پس اساتید مجرب این زبان ها می توانند جهت همکاری و جذب مدرس زبان در تهران رزومه خود را به ایمیل موسسه ارسال نمایند.
داشتن سابقه تدریس ، Native بودن ، داشتن مدرک مرتبط آموزشی از دانشگاه ها و موسسات معتبر مواردی هستند که می توانند شما را در مصاحبه حضوری موفق تر کنند.

سوالات متداول

آیا استخدام مدرس به صورت پاره وقت هم انجام می شود؟

بله! شما می توانید در صورت داشتن شرایط مناسب در موسسه ما هم به صورت تمام وقت و هم به صورت پاره وقت شروع به تدریس زبان انگلیسی کنید.

آیا مدرسین موسسه از بیمه برخورداند؟

بله! برای مدرسین ما امکان برخورداری از بیمه و مزایای متفاوت وجود دارد.

آیا برای تدریس آیلتس و تافل هم نیاز به مدرس وجود دارد؟

بله ما به مدرسین آیلتس، تافل و یا PTE و یا آزمون های دیگر نیاز داریم. برای پر کردن فرم می توانید به همین مطلب در وب سایت ما مراجعه کنید.

آیا برای تدریس نیاز به مدرک می باشد؟

بله! برای تدریس در آموزشگاه زبان ما به مدارک مرتبط دانشگاهی در زبان انگلیسی و یا مدارک تدریس بین المللی همانند CELTA و TESOL می باشد. اگر دارای مدرک معتبر نیستید ولی فکر می کنید تجربه و مهارت کافی برای تدریس دارید می توانید شرایطتان را برای موسسه ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرید.

حقوق مدرس زبان انگلیسی چقدر است؟

حقوق یک مدرس زبان می تواند حداقل از ۶ الی ۷ میلیون در ماه شروع شود. البته بسته به شرایط متفاوت ممکن است این حقوق افزایش پیدا کند.