دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه

دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه

هر روزه دانشگاه هایی از روسیه که رشته هایی را به زبان انگلیسی برگزار می کنند بیشتر می شود. بر طبق نظر Sergey Roshchin یکی از مسئولین موسسه پژوهشی ملی اقتصاد روسیه Hse این مسئله کاملا منطقی است. او معتقد است امروزه حجم عظیمی از مبادلات  آکادمیک  دنیا به زبان انگلیسی است و اگر دانشگاه های روسیه می خواهند در این لیگ جهانی بمانند باید بتوانند دوره های خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه دهند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که هم آموزش زبان انگلیسی را انجام می دهد و هم کلاس های زبان روسی را برگزار می کند دلایل تحصیل در روسیه و برخی از دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه را بیان می کند.

دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه
دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه

مزایای تحصیل در روسیه

ارزان بودن تحصیل در روسیه : برای کسانی که هم به کیفیت دانشگاه اهمیت می دهند و هم هزینه برایشان مهم است ، روسیه گزینه بسیار خوبی است که هم دانشگاه های با پرستیژی دارد و هم نسبتا ارزان تر از بسیاری کشور های دیگر اروپایی و آمریکایی هستند.

پذیزش آسان : دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه نسبتا روند پذیرش سریع تر و آسان تری دارند و بسیاری از به اصطلاح کاغذ بازی های مرسوم در دیگر کشور ها را ندارند.

محیط بین المللی : روسیه مقام هشتم دنیا در پذیرش دانشجویان بین المللی را دارد. پس شما در دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه به هیچ وجه احساس غربت نخواهید کرد.

عدم نیاز به مدارک زبان : معمولا روسیه بدون.داشتن حتی مدرک زبان انگلیسی و روسی شما را می پذیرد و بعد از پذیرش باید در یک دوره کوتاه زبان در داخل دانشگاه شرکت کنید.

برخی از دانشگاه های انگلیسی زبان روسیه در زیر آورده شده اند:

Bauman Moscow State technical University

Lomonosov Moscow State university

Moscow state Institute of International Relations

Novosibirsk State Unuversity

Saint Petersburg Uniersity

یکی دیگر از امتیازات تحصیل در روسیه این است که شما بعد از مدتی می توانید از قانون عدم اشتغال معاف شوید و بتوانید به کار پاره وقت در روسیه بپردازید.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و روسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.