کالج زبان انگلیسی در اروپا

کالج زبان انگلیسی در اروپا
بعد از انقلاب صنعتی فرانسه ، قاره اروپا سردم دار پیشرفت و فناوری های روز بوده است. دلیل اصلی آن وجود دانشگاه های معتبر در این قاره بوده است. کالج زبان انگلیسی در اروپا هم برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند ، بسیار مفید است زیرا مشکل اصلی دانشجویان که زبان های مختلف است را حل کرده است و بدون مشکل می توانند در بسیاری از دانشگاه های معتبر اروپا به زبان انگلیسی ادامه تحصیل بدهند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در زیر به کالج زبان انگلیسی در اروپا اشاره می کند که در سراسر این قاره می توانند پذیرش دانشجویان را داشته باشند. جدا از کالج های زبان انگلیسی که در خود بریتانیا وجود دارد ، بهترین کشور هایی که این گزینه را ارائه می دهند به ترتیب در زیر آورده می شود.

کالج زبان انگلیسی در اروپا
کالج زبان انگلیسی در اروپا

هلند:
هلند ، Netherland, Nederland و یا هر اسم دیگری که به این کشور زیبا می دهید بهترین گزینه برای کالج زبان انگلیسی در اروپا است. بیش از ۸۶۹ دوره کارشناسی ارشد در هلند به زبان انگلیسی ارائه می شود.
آلمان:
با ۷۱۳ دوره کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در لیست ما آلمان دومین برگزار کننده این دوره هاست.
سوئد:
کشور های اسکاندیناوی تعداد زیادی کالج زبان انگلیسی در اروپا دارند و سوئد در نوک این پیکان قرار دارد. ۷۰۷ دوره در کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی برگزار می شوند.
اسپانیا:
اگرچه خود زبان اسپانیایی در جهان بسیار پرطرفدار است اما ، دانشگاه های این کشور علاقه زیادی به برگزاری این دوره ها به زبان انگلیسی دارند.
فرانسه: با هزینه ای حدود ۲۵۰ یورو قیمت مناسبی برای یک کالج زبان انگلیسی در اروپا می باشد. پس فرانسه می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.
سویس:
کشور ثروتمند سویس با کوه های آلپ زیبا جای بسیار خوبی برای ادامه تحصیل است. ۲۳۷ دوره در دانشگاه های سویس به زبان انگلیسی برگزار می شود.
اگر قصد ادامه تحصیل در کالج زبان انگلیسی در اروپا را دارید با شماره تلفن های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.