آموزش زبان را در محل کارتان تجربه کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان در هر مکانی را امکان پذیر می داند. اما اگر شما هم دوست دارید آموزش زبان را در محل کارتان تجربه کنید این مطلب برایتان بسیار جذاب خواهد بود. ما می توانیم با روش های آسانی همانند ارسال مدرس به محل کار و یا برگزاری دوره های آنلاین آموزش زبان برایتان این کار را انجام دهیم. اما کار های زیر را نیز خودتان می توانید برای یادگیری زبان انجام دهید.

اما چگونه آموزش زبان را در محل کارتان تجربه کنید

آموزش زبان را در محل کارتان تجربه کنید
آموزش زبان را در محل کارتان تجربه کنید

۱-  به رئیس خود نشان دهید که شما میتوانید با شرکای خارجی ارتباط برقرار کنید
تجارت در این روزها کسب و کاری جهانی است، خواه شما یک شرکت خوشه‌ای چند ملیتی باشید، یا یک شرکت کوچک که از طریق اینترنت کار می کند. شما هرگز نمی دانید که سفارش بزرگ بعدی شما احتمالاً از کجا خواهد بود. اگر تجارت شما موقعیت رشد در سرزمینی خارجی را دارا است، آن‌گاه گام برداشتن در جهت کمک به پیشرفت آن باعث ارتقای شغل شما می‌شود. زبانی را بیاموزید که با حیطه‌ی جدید شکوفا شده‌ی شما مرتبط است – اگر به دنبال تجارت در چین هستید پس احتمالاً چینی ماندارین است، یا اگر به دنبال گسترش تجارت خود در آمریکای جنوبی هستید، اسپانیایی یا پرتغالی است.
سپس شما می‌توانید به رئیس خود نشان دهید که برای پیش بردن نقش خود مهارت‌های کافی را در اختیار دارید!

۲- به شما کمک خواهد کرد تا هوشمندانهتر فکر کنید
یادگیری یک زبان فقط درباره‌ی سفر کردن یا کار کردن در خارج از کشور نیست، اگرچه این اغلب شروع خوبی است!
در واقع، چالش به یاد داشتن لغات جدید، فهمیدن قوانین گرامری مختلف، و حتی یادگیری الفبای کاملاً متفاوت، می‌تواند به شما کمک کند تا خلاق‌تر و در حلّ مشکلات ماهرتر شوید.
تمرین مداوم در یادگیری چیزی جدید، به شما کمک می‌کند تا حافظه‌ی خود را تقویت کنید، سرعت عکس العمل را بالا ببرید، و روش‌هایی چاره‌ساز در برخورد با مشکل بیابید.
حتی نشان داده شده است مردمی که زبانی جدید را می آموزند سلول های خاکستری متراکم تری دارند! این واقعا یک نکته ی مثبت است – هم در محل کار، و هم بیرون از آن‌جا.

۳- نشان دهید که شما شخصی هستید که خود را وقف انجام کاری میکنید
یادگیری زبان برای تمام افراد حرفه ای هنوز هم کاری سخت است. زمان، تلاش و تمرین زیادی را شامل می شود.
موقعی که شما از قبل شغلی دارید و خیلی مشغله های فکری دیگر هم دارید، این کار حتی سخت تر می شود.
پس وقتی شما علی رغم تمام آن فشارهای اضافی، موفق به یادگیری زبانی جدید می‌شوید – و مدرکی جدید می‌گیرید – این پیغام را می‌رساند که شما شخصی هستید که بی اندازه خود را وقف انجام کاری می کند و سخت کوش هستید!
انتخاب چالش یادگیری زبانی جدید به بقیه‌ی مردم فقط نشان نمی‌دهد که شما تا چه اندازه سخت کوش هستید.