آموزشگاه زبان های خارجی

آموزشگاه زبان های خارجی

با پیشرفت فن آوری و به وجود آمدن را های جدید برای ارتباط با یکدیگر ، نیاز به یادگیری زبان های خارجی هر روز بیشتر احساس می شود. آموزشگاه زبان های خارجی ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های مختلف آموزش زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، روسی ، چینی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی و… در تهران و ایران می باشد و تمامی زبان های فوق را با کیفیت و با اساتید مجرب و Native برگزار می نماید.

آموزشگاه زبان های خارجی ایران آکسفورد جزو معدود آموزشگاه های زبان می باشد که تمامی زبان های خارجی را با حفظ استاندارد جهانی خود برگزار می نماید. هدف ما برگزاری با کیفیت کلاس ها می باشد تا زبان آموزان در مدتی کم به نتیجه دلخواه برسند. برای دست یابی به این هدف آموزشگاه زبان های خارجی ایران آکسفورد راهکار های زیر را دنبال می کند:

  • آموزش زبان آموزان و تقویت مهارت خودمحوری در آنها برای کسب بیشتر اعتماد به نفس
  • به کارگیری آخرین متد های آموزش زبان به عنوان تنها آموزشگاه زبان های خارجی در تهران و ایران که در British Council ثبت شده است.
  • برگزاری آموزش زبان با نوآوری و برگزاری تمامی کلاس ها به صورت حضوری و غیر حضوری ( آنلاین )
  • همکاری با دانشگاه های معتبر دنیا برای پژوهش های انجام شده در ایران برای بهبود روند یادگیری زبان آموزان ( دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه هاروارد و دانشگاه های اسپانیا و چین )

آموزشگاه زبان های خارجی ایران آکسفورد در دوره های آزمون های زبان های خارجی همانند IELTS , TOEFL , TCF , TCFq , TEF, DELE و … دوره ها را با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم کسب نمره قبولی مورد نظر وجه پرداختی زبان آموز به وی برگردانده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.