وب سایت آموزش زبان Foreigncy

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین منابع آموزش زبان انلاین دنیا را در این مطلب ارائه می دهد. وب سایت آموزش زبان Foreigncy یکی از بهترین و در عین حال کاربردی ترین وب سایت آموزش زبان در دنیا می باشد. بررسی این وب سایت را در زیر ببنید.

وب سایت آموزش زبان Foreigncy
وب سایت آموزش زبان Foreigncy

اما وب سایت آموزش زبان Foreigncy را بهتر بشناسیم:

مساله فقط انگیزه نیست، بلکه یافتن ابزار کاربردی هم است – از همه ی این ها گذشته، قبل از این که تصمیم بگیرید احتمالاً همان یک زبانه باشید، ساعات خیلی زیادی را می توانید صرف نوشتن فلش کارت کنید. وارد جهان دیجیتالی شده ی یادگیری زبان شوید. مانند هر چیز دیگری در جهان، مطالعه ی زبان خارجی هم به داخل تلفن همراه هوشمند انتقال یافته است. با این حال متاسفانه، امروزه هیچ کمبودی در اپلیکیشن هایی که ادعای کمک به شما در تسلط روی زبان انتخابی تان را دارند وجود ندارد، همان طور که احتمالاً به خوبی متوجه شده اید، در مجموع بازار به حدی که بی فایده است اشباع شده است.

هدف اکثر منابع آنلاین افراد مبتدی است، و تمرین های بسیار ساده، لغات راحت و تمرین های گرامر را فراهم می کنند. فقدان قابل توجهی از منابع با کیفیت برای زبان آموزان پیشرفته وجود دارد – یا حداقل، تنها منابعِ خوب معمولاً خیلی گران هستند. این تاسف بار است، چون اگر شما واقعاً به تسلط روی زبان روسی متعهد باشید زمانی که بیرون از کلاس سپری می کنید،  اهمیت دارد، این است که واقعاً در پیشرفت شما حساب می شود.

و بنابراین، به من اجازه دهید تا Foreigncy را به شما معرفی کنم. یک منبع با کیفیت بالا برای زبان آموزان سطح متوسط یا پیشرفته – این واقعاً یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد قاعده در مطالعه ی شخصی شما است. Foreigncy دو مزیت اصلی در محتوا و رویکرد خود دارد که آن را بالاتر از رقبای خود قرار می دهد. اول این که خیلی متمرکز است (روسی فقط یکی از شش زبانی است که ارائه می کند)، دوم این که چون متعهد به کسب زبان در بافتی حرفه ای است، فقط از طریق آیتم های خبریِ واقعی آموزش می دهد. آن ها هر روز اخبار جدیدی را از منابع معتبر ارسال می کنند، (برای مثال بی بی سی روسیه، National Geographic یا شبکه های ملی مانند известия). این یعنی آن ها روی آسان سازیِ استفاده ی شما از زبان پیچیده و انتقادیِ رویدادهای اخیر تمرکز می کنند.

Foreigncy از یک سیستم سه مرحله ای برای کمک به شما در خواندن آیتم های خبری و دنبال کردن پیشرفت خود استفاده می کند. اول، یک خلاصه ی انگلیسی از مقاله وجود دارد تا مقداری از بافت را در اختیارتان قرار دهد، و یک ویدئوی کوتاه از اخبار حرفه ای وجود دارد که برای تمرین مهارت های لیسنینگ عالی است.