منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی اشاره میکند که می تواند بسیار برای زبان آموزان مفید باشد. حتما این وب سایت های معرفی شده را ببینید و انها را در لیست Favorite های خود قرار دهید.

منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی
منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی

به منابع رایگان برای گرامر زبان انگلیسی توجه کنید

اگر شما از ابزارهای رایگان آموزش گرامر انگلیسی بسیاری که آنلاین قابل دسترس هستند، سود ببرید یادگیری قوانین گرامر لازم نیست که سخت باشد.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما احتمالاً می خواهید فهم خود را از قوانین گرامر افزایش دهید. برای مثال:

  • بدون گرامر خوب، برقراری ارتباط واضح تقریباً غیر ممکن است. گرامر مناسب شما را از این که موقع ابراز افکار و ایده های خود، صحبتتان اشتباه برداشت شود، دور نگه می دارد.
  • به درستی نوشتن و صحبت کردن به شما اعتبار می دهد. اگر شما در حال تلاش هستید تا به عنوان یک شخص حرفه ای در شغل خود شهرت کسب کنید، این خیلی با اهمیت است.
  • بقیه ی مردم گرامر خوب را به عنوان نشانی از هوش و تحصیل در نظر می گیرند. به غریبه ها اجازه ندهید تا بر مبنای مهارت های ضعیف برقراری ارتباطتان، نظری منفی را درباره ی شما داشته باشند.

متاسفانه، هیچ راه میانبری برای یادگیری گرامر انگلیسی وجود ندارد. در حالی که برنامه های نرم افزاری بررسی گرامر و هجی زیادی قابل دسترس هستند، کامپیوتر نمی تواند به طور کامل پیچیدگی های زبان انگلیسی را دریافت کند. در بعضی موارد، یک بررسی گرامری در کامپیوتر حتی موقع تصحیح خطاهای رایج، جواب های اشتباهی را پیشنهاد می کند.

یافتن ابزارهای رایگان گرامر انگلیسی

اینترنت منبع شگفت انگیزی برای ابزارهای آموزش رایگان گرامر انگلیسی است. خواه شما شاگرد دبیرستان باشید که در حال آمادگی برای امتحان پیش رو هستید یا تاجری باشید که به دنبال روشی برای پیشرفت مهارت های نوشتاری خود است، دروس و خودآموزهای رایگانی وجود دارند که می توانند در پیشرفت فهم بهتری از نکات اصلی گرامر انگلیسی به شما کمک کنند. YourDictionary برای راحتیِ شما تعدادی از معروف ترین راهنماهای گرامر در وب را بررسی کرده است.

Grammar-Monster

Grammar-Monster ابزارهای آموزش رایگان گرامر انگلیسی را ارائه می کند که علائم نقطه گذاری، ادات سخن، و اشتباهات رایج گرامری را پوشش می دهد. هر درس مثال هایی را ارئه می کند تا گرامر درست را نشان دهد، و همچنین سوالاتی را می پرسد تا فهم شما را از مفاهیم اصلی بررسی کند. شما می توانید با توجه به سرعت خود دروس را کار کنید و در چت روم گرامر سایت سوالاتتان را بپرسید. اگر دروس Grammar-Monster برای شما سودمند بودند، حتی می توانید مدل رومیزی نرم افزار را بخرید.

برای شرکت رد کلاس ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.