آموزش از راه دور زبان فرانسه

آموزش از راه دور زبان فرانسه
در طی یک تحقیق که در بانک سرمایه گذاری Natixis انجام گرفته بیان شده است که تا سال ۲۰۵۰ بیش از ۷۵۰ میلیون نفر در دنیا به زبان فرانسه صحبت خواهند کرد و تا آن موقع زبان فرانسه از زبان انگلیسی و زبان چینی پیشی خواهد گرفت. آموزش از راه دور زبان فرانسه یکی از بهترین گزینه هاست که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نمی توانند در کلاس حضور پیدا کنند می باشد. اگر چه شاید تا سال ۲۰۵۰ خیلی ها عقیده داشته باشند که ” کی مرده و کی زده ” اما نکته اینجاست که همین حالا هم تاثیر زبان فرانسه در دیپلماسی ، هنر ، ادبیات ، صنعت و … را نمی توان انکار کرد.

آموزش از راه دور زبان فرانسه
آموزش از راه دور زبان فرانسه

آموزش از راه دور زبان فرانسه حتی برای کسانی که قصد سفر به آفریقا را دارند نیز بسیار منسب است. قاره آفریقا با داشتن ۱۱۵ میلیون نفر که به زبان فرانسه صحبت می کنند و گستره ای از حدود ۳۱ کشور را در بر می گیرد مکانی خوب برای ارائه زبان فرانسه می باشد.
اما آموزش از راه دور زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به چه صورت انجام می پذیرد:
منابع یادگیری زبان فرانسه رایگان : در این دوره ها منابع آموزش زبان فرانسه به رایگان برایتان ارسال می شود. این منابع آموزش از راه دور زبان فرانسه شامل : کتاب های آموزشی ، سی دی های صوتی و تصویری رایگان ، نرم افزار آموزش زبان فرانسه
کلاس خصوصی : استاد زبان فرانسه با برگزاری یک کلاس زبان فرانسه خصوصی به صورت تصویری از طریق اینترنت شما را یاری می دهد.
امتحان آنلاین زبان فرانسه: پایان دوره از زبان آموز امتحان گرفته می شود.
گواهنامه پایان دوره: گواهینامه پایان دوره آموزش زبان فرانسه از راه دور به زبان آموز اعطا می شود.
برای شرکت در این کلاس ها با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.