کتاب گرامر زبان فرانسه

کتاب گرامر زبان فرانسه

صدها کتاب گرامر زبان فرانسه برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد، که هر کدام ادعا می کنند بهترین کتاب گرامر زبان فرانسه هستند. برای اینکه زبان آموزان بتوانند بهترین کتاب گرامر زبان فرانسه را انتخاب کنند ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی کرده گزیده ای از کتاب هایی که در گرامر زبان فرانسه حرفی برای گفتن دارند را به زبان آموزان معرفی کند.

آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه
  • کتاب Essential French Grammar

این کتاب گرامر زبان فرانسه سعی کرده بیشتر روی مکالمه زبان فرانسه و گرامری که در جملات محاوره بیشتر نیاز دارید تاکید داشته باشد. این کتاب به میزانی گرامر را مورد توجه قرار می دهد که شما برای صحبت کردن و درک مطلب در زبان فرانسه نیاز دارید.

  • کتاب Le Bon Usage

کتاب Le Bon Usage در سال ۱۹۳۶ چاپ شده است و به نوعی کتاب مرجع گرامر زبان فرانسه به حساب می آید. البته این کتاب بار ها تجدید چاپ شده و نسخه های ویرایش شده بسیاری از آن به چاپ رسیده است. حتی کسانی که زبان اصلی آنها زبان فرانسه است برای نکات گرامری مورد نیاز خود به این کتاب مراجعه می کنند.

  • کتاب Langenscheidt Pocket French Grammar

این کتاب بسیار کوچک گرامر خلاصه شده زبان فرانسه را برای افراد مبتدی تا متوسط زبان فرانسه ارائه می دهد. این کتاب گرامر زبان فرانسه هم چنین بخش هایی برای مالمه ، هم خانواده ها ، اصطلاحات زبان فرانسه و.. را دارد.

کتاب Oxford French Grammar

این کتاب که هر ساله به روز می شود جزو کتاب های بسیار خوب در زمینه آموزش گرامر زبان فرانسه می باشد. این کتاب با کتاب Oxford French Dictionary می توانند گزینه های خوبی برای آموزش زبان فرانسه باشند.

آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در تهران و ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.