دیکشنری فرانسه فارسی

  • دیکشنری فرانسه فارسی

برای کسانی که نیاز به زبان یادگیری زبان فرانسه دارند داشتن یک دیکشنری فرانسه فارسی و یا یک مترجم آنلاین فارسی فرانسه می تواند بسیار مهم باشد. سایت های بسیار زیادی این کار را برای زبان آموزان انجام می دهند. اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان پیشنهاد می دهد که تا جای ممکن سعی کنند از دیکشنری های تک زبانه فرانسه استفاده کنند زیرا استفاده زیاد از حد از فرهنگ لغات های فرانسه فارسی باعث می شود ذهن زبان آموز بعد از مدتی به ترجمه کردن فارسی فرانسه عادت کند. از این رو بعد از تکرار این روش ، فرآیندی در ذهن شخص ایجاد می شود که در آن مجبور است هر جمله ای را در ابتدا به فارسی  و بعد از آن به فرانسه ترجمه کند. داشتن این فرآیند باعث ایجاد زمانی نسبتا طولانی برای پاسخگویی به فرانسه یا فارسی می شودو البته در ابتدای یادگیری زبان فرانسه ، داشتن یک دیکشنری فرانسه فارسی می تواند مفید باشد اما بعد از گذراندن سطوح ابتدایی زبان فرانسه ، بهتر از فرهنگ لغت فارسی فرانسه بهره نگیرید.  اما در این مزلب سعی می کنیم چند سایت را معرفی کنیم که برای این کار بسیار مناسب هستند.

  • Google Translate

بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند کلمات و یا جملاتی را به فرانسه فارسی و یا فارسی فرانسه داشته باشنند سایت Google Translate می باشد. این سایت با داشتن گزینه های متفاوت و سرعت سریع و هم چنین قابلیت بررسی معانی مختلف کلمه در متون مختلف میتواند گزینه اول زبان آموزان برای ترجمه فرانسه فارسی و یا فارسی فرانسه باشد.

  • سایت Babylon

این سایت هم همانند سایت Google بسیار مناسب است و برای ترجمه و پیدا کردن معانی لغات به زبان ای مختلف هم چنین فارسی فرانسه بسیار مناسب هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زبان فرانسه و یا شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید.