نرم افزار های آموزش زبان فرانسه

 

نرم افزار های آموزش زبان فرانسه می توانند وسایل کمک آموزشی خوبی در کنار کلاس های زبان باشند. اگرچه نرم افزار ها نمی توانند جای یک معلم زبان فرانسه یا یک دوست فرانسوی را بگیرند اما می توانند مهارت های شنیداری ، خواندن و درک مطلب فرانسه علاوه بر یادگیری کلمات و گرامر را بهبود بخشند و به لطف تکنولوژی Speech Recognition  می توانند باعث بهبود تلفظ فرانسه نیز گردند. اگر شما به دنبال راه های جالب برای تمرین و بهبود زبان فرانسه خودتان هستید می توانید این نرم افزار های آموزش زبان فرانسه را تهیه کنید و از ان ها بهره ببرید( این نرم افزار ها پیشنهاد موسسه ایران آکسفورد می باشند و با معیار های این موسسه تطابق دارند):

  • Tell Me More V10

قابلیت های همچون Speech recognition و ارزیابی روند پیشرفت دانشجویان زبان فرانسه این نرم افزار را منحصر به فرد کرده است. نرم افزار آموزش زبان فرانسه Tell Me More بیش از ۲۰۰۰۰ درس زبان فرانسه در ۱۲ سطح دارد که از سطح مبتدی فرانسه تا سطح پیشرفته فرانسه را در بر می گیرد.

  • Rosetta Stone French Level 1 and 2

این نرم افزار که از شرکت Rosetta Stone  می باشد از قابلیت های زیادی همچون Speech Recognition  ، تصحیح اشتباهات ، دسته های کلمات و … استفاده می کند تا شما بتوانید دایره واژگان فرانسه ، گرامر زبان فرانسه ، تلفظ فرانسه و چهار مهارت فرانسه را بهبود بخشید. این نرم افزار توسط دپارتمان U.S State ، Peace Corps و NASA ناسا از مبتدی تا سطح فرا میانی زبان فرانسه استفاده شده است.

  • نرم افزار های آموزش زبان فرانسه دیگری همچون فلش کارد های Before You Know It برای بهبود دایره واژگان فرانسه شما و نرم افزار های دیگری همچون Instant Immersion French, by Topics Entertainment می توانند گزینه های خوب دیگری برای آموزش زبان فرانسه باشند.