اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه

اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه

سیستم عامل اندروید را می تواند بدون شک پرکاربردترین سیستم عامل تلفن های همراه دانست. اگر شماه هم جزو افرادی هستید در حال آموزش زبان فرانسه هستید و یک گوشی هوشمند دارید حتما یک اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه می تواند برای شما بسیار مفید باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند در این مقاله به پرکاربردترین اپلیکیشن های اندروید آموزش زبان فرانسه اشاره کند که می تواند برای زبان آموزان مفید باشد.

  • دیکشنری و مترجم زبان فرانسه

اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه Dictionary French Translator/ که ساخت شرکت Green Life می باشد یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد. این اپلیکیشن شامل بخش هایی هم می باشد که به یادگیری زبان فرانسه شما کمک می کند. به عنوان مثال هر روز کلمه ای به شما گفته می شود و می توانید معنی آن را نیز به زبان انگلیسی داشته باشید. بخش هایی از این اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه حتی می تواند اس ام اس های شمار را نیز به دو زبان انگلیسی و فرانسه ترجمه کند.

  • آموزش فرانسه Busuu

شاید شما هم باید با زبان فرانسه بیشتر درگیر شوید. این اپلیکیشن اندروید می تواند جزو بهترین گزینه ها برای شما باشد. بعد از این که یک حساب کاربری در سایت busuu باز کردید می توانید روند یادگیری آموزش زبان فرانسه خود را به این اپلیکیشن بسپارید و از آن بهترین استفاده ها را بکنید.این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که حتی دانش زبان فرانسه خود را نیز تست کنید. حتی در این اپلیکیشن شما می توانید writing خود را برای یک فرد native فرانسه بفرستید و اشتباهات شما را نیز به شما گوشزد کند.

  • اپلیکیشن صرف افعال زبان فرانسه

صزرف فعل در روند آموزش زبان فرانسه می تواند بسیار مفید باشد. اپلیکیشن اندروید آموزش زبان فرانسه French Verbs که توسط Rubert Muth ساخته شده است می تواند برای کسانی که قصد مسافرت به کشور های فرانسوی زبان و یا کبک را دارند بسیار مفید باشد. این اپلیکیشن افعال فرانسه را برای شما در زمان های مختلف صرف می کند و حتی بخش هایی برای گرفتن تست از شما را دارد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های اموزش زبان فرانسه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.