کاربرد زبان فرانسه در ایران

کاربرد زبان فرانسه در ایران
اگر شما نیز عاشق زبان فرانسه هستید و وقتی بعد از یادگیری زبان فرانسه از استفاده آن لذت می برید تا به حال حتما به ذهنتان رسیده که از این موقعیت خود استفاده کنید. اگر هم هنوز این زبان را انتخاب نکرده اید و برای انتخاب زبان دیگری بعد از انگلیسی دچار تردید هستید و کاربرد زبان فرانسه در ایران یکی از معیار های شما در انتخاب زبان فرانسه می باشد بهتر است حتما ادامه این مطلب را بخوانید.
شغل های بسیاری را می توان در طبقه کاربرد زبان فرانسه در ایران قرار داد اما در زیر به برخی از پرکاربرد ترین آنها اشاره می کنیم.

  • تدریس

تدریس زبان فرانسه را می توان یکی از موارد کاربرد زبان فرانسه در ایران دانست که بسیار در ایران اهمیت دارد و بازار نسبتا خوبی نیز دارد. دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد که یکی از آنها کانادا می باشد. ایالت کبک کانادا برای مهاجرینی که قصد ورود به این ایالت را دارند مدرک زبان فرانسه می خواهد. به همین دلیل مدرسین زبان فرانسه در ایران از آن لذت می برند.

  • سازمان های بین المللی

سازمان های بین المللی زیادی کخ اتفاقا در ایران نیز فعال هستند از زبان فرانسه به عنوان یک زبان رسمی استفاده می کنند. از این رو کاربرد زبان فرانسه در ایران برای افرادی که می خواهند در این سازمان ها باشند بسیار زیاد می باشد. سازمان های از قبیل سازمان ملل ، سلیب سرخ و بسیاری از شرکت های خودرو سازی و نفتی که در ایران فعال هستند در این مورد در گزینه ها قرار می گیرند.

  • حقوق

این قسمت شاید کمی تخصصی شود ولی از آنجا که بسیاری از قوانین ایران با قوانین فرانسه سازگاری دارند کسانی که رشته حقوق خوانده اند می توانند از این زبان برای ادامه تحصیل و یا پیشرفت در رشته شان استفاده کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.