دوره انگلیسی عمومی

آموزش زبان
آموزش زبان

دوره انگلیسی عمومی

دوره انگلیسی عمومی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر روی چهار مهارت اصلی زبان تمرکز دارد:  reading –    listening – speaking – writing تمرکز دارد. دوره های انگلیسی عمومی معمولا به صورت نیمه فشرده انجام می شوند که به یادگیری سریع و موثر شما کمک می کند.

هم چنین در دوره های انگلیسی عمومی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد واژگان ، گرامر و نحوه صحبت کردن رسمی و غیر رسمی به زبان انگلیسی را درک خواهید کرد و به استراتژی هایی که مربوط به موفقیت در مصاحبه های زبان انگلیسی می باشد مسلط می شوید.

این دوره ها تا حد زیادی با شرایط زبان آموز قابل انعطاف هستند و در سطوح گوناگون قابل برگزاری می باشند. این دوره ها در طول مدت های متفاوت ( ۱ ماه الی ۳ ماهه) و از تعداد یک درجلسه در هفته تا ۵ جلسه در هفته قابل تغییر می باشند.

با چنین حد انتخاب از گزینه های مختلف و زمان های مختلف شروع کلاس ها، زبان آموزان می توانند در دوره انگلیسی عمومی مورد نظر خود شرکت کند.

در دوره انگلیسی عمومی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس ها با اساتید مجرب زبان انگلیسی برگزار می شوند و دانش آموزان برای دوره های بعدی زبان انگلیسی و آزمون های آیلتس و یا تافل آماده می شوند.

کتاب های آموزش دوره انگلیسی عمومی زبان ایران آکسفورد با کتاب های American English File که از انتشارات Oxford می باشد برگزار می شود. این کتاب ها از آخرین کتاب های آموزش زبان دانشگاه آکسفورد می باشد که بسیار برای listening  و speaking مناسب می باشد.

در کنار کتاب های American English File کتاب های Oxford word Skills  نیز استفاده می شوند که بهبود و افزایش دایره واژگان شخص بسیار کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.