آموزش زبان آلمانی در تهران

آموزش زبان آلمانی در تهران

آلمانی را در تهارن و با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بیاموزید. موسسه زبان آلمانی ایران آکسفورد دوره های متفاوتی را به زبان آموزان ارائه می دهد و این دوره ها در سطوح مختلف زبان آلمانی انجام می شوند. در دوره های ترمیک آموزش زبان آلمانی در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس ها در دوره های ۱۲ جلسه ای و با کتاب های Studio d کار می شوند. فشردگی دوره ها ممتفاوت هستند و به همین دلیل زبان اموزان نسبت به زمان مورد نیاز خود می توانند کلاس ها را انتخاب کنند.

در ککلاس های آموزش زبان آلمانی ما تاکید دوره ها بر روی مکالمه زبان آلمانی است و به همین دلیل سعی می شود در مدت زمان نسبتا کمی بتوان مهارت های زبان را به سطح مورد قبول رساند. معمولا تعداد جلسه در هفته و ساعات برگزاری توسط زبان آموز انتخاب می شوند.

اساتید زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اساتید با تجربه و Native  هستند و سعی می کنند کلاس ها پویایی بسیار زیادی داشته باشد. در کلاس های آموزش زبان آلمانی در تهران ما از همان ابتدا سعی می شود که زبان آلمانی در کلاس ها استفاده شود و به همین دلیل زبان آموزان از همان ابتدا به صحبت کردن به زبان آلمانی عادت کنند.

درک شما از زبان آلمانی بسیار گسترده تر خواهد شود و علاوه بر یادگیری زبان آلمانی با فرهنگ این کشور نیز آشنا می شوید و اگر در آینده به مهاجرت و یا ادامه تحصیل در آلمان احتیاج پیدا کردید، می توانید نیاز های خود را برطرف سازید.

علاوه بر این دوره ها ، دوه های زبان آلمانی به صورت نیمه خصوصی و خصوصی و هم چنین آموزش زبان آلمانی آنلاین نیز برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید. و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.