آموزش زبان آلمانی مبتدی

آموزش زبان آلمانی مبتدی
زبان خشن آلمانی برای خیلی ها ناخوشایند است. اما به همان اندازه بسیاری از قانومند بودن زبان و فرهنگ آلمان ها و پابند بودن انها به مقررات بسیاری را واداشته که به آموزش زبان آلمانی از میتدی روی بیاورند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های خود آموزش زبان آلمانی مبتدی تا پیشرفته انجام می دهد. زبان آلمانی شاید از زبان های دیگری همچون فرانسه ، ایتالیایی ، اسپانیایی اصالت بیشتری داشته باشد و به همین دلیل زبان آلمانی بیشتر به ریشه هندو اروپایی خود نزدیک است.

آموزش زبان آلمانی مبتدی
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آیا می دانستید که زبان آلمانی بیشترین تعداد گوینده را در اتحادیه اروپا دارد. بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در اروپا زبان مادریشان زبان آلمانی است. اما مهم تر از تعداد افرادی که به یک زبان صحبت می کنند شاید تعداد افرادی است که در حال یادگیری آن زبان هستند. وقتی شما به سراغ یادگیری یک زبان می روید حتما آن کشور و یا ان زبان از در شما نیازی را بوجود آورده است. زبان آلمانی سومین زبان مورد آموزش در کشور های انگلیسی زبان است. شاید مهم ترین دلیل صنعت کشور آلمان و اقتصاد قدرتمند این کشور باشد.
اگر به اندازه کافی دلیل برای آموزش زبان آلمانی از مبتدی دارید بهتر است به یک سری نکات جالب زبان آلمانی هم اشاره کنیم. تا به حال فکر کرده اید که بیشتری اسم هایی که در آلمان وجود دارند چچه اسم هایی است. در زیر به ۱۰ نام خانوادگی اول در آلمان اشاره می کنیم:
Muller
Schmidt
Schneider
Fischer به معنی ماهیگیر
Weber به معنی بافنده
Schafer به معنی چوپان
Meyer صاحب زمین
Wagner
Becker به معنی نانوا
Bauer به معنی کشاورز
اگر شما هم به اندازه کافی انگیزه برای یادگیری زبان آلمانی و هم چنین منظم بودن دارید می توانید در دوره های آموزش زبان آلمانی مبتدی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان تماس بگیرید.