چگونه در کلاس تافل موفق شویم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس تافل در ایران می باشد. اما اینکه چگونه در کلاس تافل موفق شویم؟ نیز نکته ای بسیار مهم است. پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

چگونه در کلاس تافل موفق شویم؟
چگونه در کلاس تافل موفق شویم؟

چگونه در کلاس تافل موفق شویم؟

۱- از آن جا که هدف آمادگی برای این امتحان این است که در صدر جهانی سازی باشی و همکاران را رهبری کنی، شخص باید به یاد داشته باشد که این امتحان فقط استعداد شما را در مقابل لغات انگلیسی ذکر شده در کتاب نمی سنجد بلکه این امتحانی است که استفاده ی شما از زبان انگلیسی را در محیطی تحصیلی دنبال و بررسی می کند. بنابراین، تمرین همیشگی امتحانات آزمایشی چیزی است که شخص باید آن را کم کم بفهمد تا نمره ی بهتری بگیرد.

۲- شخص تنها موقعی که اصول و اساسش از زبان واضح باشد، در هر زبانی جایگاهی محکم دارد. گاهی اعتماد به نفس بیش از حد یک شاگرد مانع موفقیت او می شود. بنابراین، شخص باید به هر مفهومی که در کلاس آموزش داده می شود، توجه کند.

۳- یک روش که شما می توانید گذاشتن بیش ترین اثر را روی ممتحن خود تمرین کنید از طریق قسمت اسپیکینگ است. مهارت های اسپیکینگ و انتخاب لغات شما آن چیزی است که بیش ترین اهمیت را دارد و موقعی که صحبت از نمره تان به میان می آید مهم ترین موضوع است. شما باید فقط آن لغاتی را بگویید که با آن ها راحت هستید، اگر ممتحن سوالات جزئی زیادی از شما بپرسد استفاده از لغات و عبارات اغلب باعث دردسرتان می شوند. لهجه، طرز بیان و آهنگ چیزی است که شاگردان باید توجه مخصوصی به آن ها داشته باشند. برای این که فوق العاده باشید فقط بی دلیل لهجه ی خود را عوض نکنید یا موقعی که لازم نیست چیزی را با لحن خاصی تلفظ نکنید.

۴- فقط بر مبنای تجربیات شرکت کنندگان قبلی پیش نروید چون هر شاگرد متفاوت است و در نتیجه سنجیدن مهارت شما و قضاوت کلی به طور کامل از بقیه ی افراد متفاوت خواهد بود.
۵- زمان برای هیچ کس متوقف نخواهد شد. این جمله به درستی اهمیت مدیریت زمان را در زندگی شرکت کننده برای آماده شدن در هر امتحانی نشان می دهد. شخص باید برای قسمت هایی که در آن ها ضعیف است وقت بیش تری بگذارد و همچنین باید در تمرین روزانه ی قسمت هایی که در آن ها خوب است زیاده روی کند تا کنترل خوبی را بر آن ها پیدا کند.