چه طور در رایتینگ موفق باشیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان اموزان راهنمایی هایی می کند که چه طور در رایتینگ موفق باشیم ؟ نگارش پیشرفته یا Writing پیشرفته بسیار مهم است و به شما پیشنهاد می دهیم حتما این مطلب را از دست ندهید.

اما چه طور در رایتینگ موفق باشیم :

چه طور در رایتینگ موفق باشیم
چه طور در رایتینگ موفق باشیم

خواه نوشتن یک کتاب باشد یا خاطرات، همچنان صحبت از نوشتن است؛ استعدادی که هرکسی دارد و استعدادی که می تواند با تمرین روزانه شکوفا شود. حالا احتمال دارد که شما از خود بپرسید، ‘چه طور در نوشتن به یک شخص موفق تبدیل بشوم و همه از من تعریف و تمجید کنند؟’ خب، به محض این که این مقاله را بخوانید، برایتان راحت خواهد شد.

۱
در خود و زندگی روزانه تان انگیزه پیدا کنید. آیا شما می خواهید که یک داستان بنویسید و از ایده هایتان یک شخصیت منحصر به فرد بسازید؟ چه چیزی منحصر به فردتر از شخصیت و زندگی خودتان! جلوی آینه بایستید و به انعکاس خود خیره شوید. شما چه طور به نظر می رسید؟ شخصیت شما چه طور به نظر می رسد؟ وقتی شما شخصیتی مشابه شخصیت خود را در داستانتان به نمایش می گذارید ایده های بهتری خواهید داشت. همچنین مطمئن شوید که حواستان به زندگی آن هایی هست که با شما صمیمی هستند و توسط آن ها الهام بگیرید.

۲
خود را با طبیعت احاطه کنید. در پارک، جنگل، ساحل یا هر جایی بیرون از خانه که فکر می کنید برای شما الهام بخش است، قدم بزنید. روی علف دراز بکشید و به آواز پرنده ها گوش کنید یا به موسیقی گوش کنید و اجازه دهید تا بوی علف تازه را تنفس کنید. ذهن خود را از هر چیزی آزاد کنید و اجازه دهید تا با گوش کردن به جهان اطراف خود، الهام و انگیزه پیدا کند.

۳
اطراف بچه ها باشید. از آن جایی که شما تمام قسمت های بچگی خود را به یاد نمی آورید، آن گاه این که با نگاه کردن به رفتار و زندگی یک بچه به خود الهام ببخشید روشی عالی است. به یاد داشته باشید که حضور بچه می تواند برای ذهن شما واقعاً مثبت باشد.

۴
کاغذی بردارید و هر چیزی را که در یک دقیقه به فکرتان می رسد بنویسید. نگران هجی کردن نباشید، فقط به ذهن خود اجازه دهید تا جاری شود و تا جایی که می توانید بنویسید. بعد از این که یک دقیقه تمام شد، با دقت هر آن چه را که روی کاغذتان نوشته اید، بخوانید.