چگونه آموزش سریع زبان را تجربه کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه آموزش سریع زبان را تجربه کنیم؟ اگر شما هم به دنبال سریع ترین روش یادگیری زبان می گردید این مطلب را تا انتها بخوانید.

اما چگونه آموزش سریع زبان را تجربه کنیم؟

چگونه آموزش سریع زبان را تجربه کنیم؟
چگونه آموزش سریع زبان را تجربه کنیم؟

در اصول پایه حرفهای شوید
ممکن است پیش از آنکه چمدان در دست بگیرید، زمان زیادی نداشته باشید، اما به این معنا نیست که شما نمی توانید چیزی مفید را بیاموزید.
پس با اصول پایه‌ای برای برنامه‌های سفر خود شروع کنید. این شاید به معنی یادگیری چگونگی پرسش درباره‌ی مسیر باشد، یا خریدن بلیط و نقشه‌های مربوط به وسایل نقلیه‌ی عمومی، سفارش غذا، و البته، بعضی خوش و بش‌ها!

همچنین یادگیری کمی عبارت ‘اضطراری’ واقعاً مفید است – مانند گزارش یک دزدی یا یک حمله، پیدا کردن یک دکتر یا گزارش یک موضوع اضطراری.

یک اپلیکیشن برای آن وجود دارد!
امروزه، یادگیری زبانی جدید به این معنا نیست که شما باید کتاب خانه‌ای از کتب و مطالب ثبت شده داشته باشید – شما می‌توانید خیلی راحت به تمام منابعی که احتیاج دارید دسترسی داشته باشید.
در واقع، اپلیکیشن‌های فوق العاده‌ای وجود دارند که برای کمک به یادگیری زبان‌های مختلف طراحی شده‌اند – برای هر زبانی که وجود دارد، یک اپلیکیشن نیز وجود دارد! مزیت اضافه شده‌ی این ها این است که کاملاً قابل حمل هستند، بنابراین موقعی که شما پنج دقیقه وقت آزاد پیدا کردید هیچ بهانه‌ای برای رجوع به یک درس آنلاین دیگر را ندارید.

به طور مداوم آن را انجام دهید
شاید شما منتظر سفر پیش روی خود باشید، اما این به آن معنا نیست که وقت یادگیری یک زبان را ندارید. به آن اندازه که شما فکر می‌کنید طولانی نیست – شما هر روز فقط با صرف ۵ دقیقه می توانید پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشید، البته تا موقعی که همیشه این کار را انجام دهید و مصمم باشید!

به بازارهای محلی بروید
به محض این که شما به آنجا بروید، هنوز هم می‌توانید به یادگیری ادامه دهید. در واقع، یکی از بهترین روش های یادگیری هر زبانی این است که واقعاً در آن فرو روید – پس خجالت نکشید – بیرون بروید و کشف کنید! رفتن به بازارهای محلی و مغازه ها روشی زیرکانه برای ارتقای دایره‌ی لغات و مهارت‌های شمردن شما به حساب می‌آید. شما اغلب با علامت‌هایی برای محصولات مواجه خواهید شد – پس می‌توانید به راحتی لغت درست آن محصول آشنا را متوجه شوید. اگر شما در بازار غذا هستید، سعی کنید تا اسامی را یادداشت کنید – آن‌گاه وقتی در فهرست غذای یک رستوران دوباره با آن‌ها مواجه شدید، بیشتر برایتان آشنا خواهند بود.