چگونه گرامر انگلیسی را بیاموزیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آمزوان نشان می دهد که چگونه گرامر انگلیسی را بیاموزیم ؟ شاید یادگیری گرامر سخت ترین کار برای شما باشد اما باید گفت که اصلا اینطور نیست.

چگونه گرامر انگلیسی را بیاموزیم
چگونه گرامر انگلیسی را بیاموزیم

اما چگونه گرامر انگلیسی را بیاموزیم

پس تصمیم گرفته اید که انگلیسی را یاد بگیرید . فکر می کنید اولین کاری که باید انجام دهید این است که قوانین گرامری پایه را یاد بگیرید. آیا یادگیری گرامر انگلیسی مهم است؟ البته که مهم است، اما فقط بخشی از کل تصویر است. آیا حفظ کردن فهرستی از قوانین گرامری جالب است؟ نه واقعاً. هیچ دلیل وجود ندارد که یادگیری گرامر انگلیسی باید کسل کننده باشد. می پرسید، این چگونه ممکن است؟به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید.

شیوه ای جدید برای دیدن گرامر

آسان ترین و طبیعی ترین راه برای یادگیری گرامر از طریق گوش دادن و حرف زدن است. شنیدن گرامر به کار رفته در بافتهای طبیعی و کپی کردن آن خیلی مهم است. درسهای شما باید به این شکل درست شده باشند- شما به حرف زدن آدم ها گوش می کنید که از یک صورت گرامری جدید در شرایط روزمره استفاده می کنند، سپس از آنها تقلید می کنید و زبان جدید را به طور طبیعی یاد می گیرید. درست همانطور که بچه ها از طریق تجربه، بدون مطالعه ی قوانین یاد می گیرند و درک می کنند، شما هم می توانید.

یادگیری مرحله به مرحله ی گرامر

مثل هر زبانی، گرامر انگلیسی هم ویژگی هایی دارد که برخی از آنها ساده و بقیه سخت تر هستند. برای مثال یک مزیت بزرگ زبان انگلیسی اینست که افعال در زبان حال تنها دو صورت دارند- یک صورت برای I, you, we, they و یک صورت دیگر برای he, she و It. از سوی دیگر یک عنصر سخت تر زبان انگلیسی تعداد زیاد افعال بی قاعده است. مسئله ی مهم اینست که این چیزها را به آهستگی و به تدریج یاد می گیرید، باید در آن واحد روی یک چیز تمرکز کنید. دوره ی ما به شما اجازه می دهد که این کار را با پخش کردن عناصر مختلف گرامر انگلیسی در ۲۰ سطح و ۳۲۰ درس انجام دهید.

هر زمان فعل در انگلیسی برای دو یا تعداد بیشتری وضعیت به کار می رود و گاهی معانی متفاوت دارد. بهترین راه برای یاد گرفتن اینها، تمرین جداگانه ی شان است تا بتوانید در استفاده از آنها پیش از رفتن به مرحله ی بعد اعتماد به نفس کسب کنید.