چگونه انگلیسی را به طرزی مؤثر یاد بگیریم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هدف نهایی خود را بر این موضوع قرار داده است که چگونه انگلیسی را به طرزی مؤثر یاد بگیریم ؟ ایم سوال مهم را با راه های زیر به پایان برسانید.

چگونه انگلیسی را به طرزی مؤثر یاد بگیریم
چگونه انگلیسی را به طرزی مؤثر یاد بگیریم

اما چگونه انگلیسی را به طرزی مؤثر یاد بگیریم :

۱

خود را با الفبا آشنا کنید. اگر زبان بومی تان لاتین است، این خیلی آسان خواهد بود. اگر لاتین نیست، با صداهای ابتدایی هر حرف شروع کنید. ۲۶ حرف وجود دارد و آهنگی هم هست که به شما در حفظ کردن آنها کمک کند.

  • برخلاف بسیاری از زبانهای ژرمنیک و رومی، زبان انگلیسی لزوماً با یک صدای خاص همبسته نیست (به همین خاطر است انگلیسی به عنوان یکی از سخت ترین زبانها برای یادگیری شناخته می شود). بدانید که مصوت ها (و صامت های خاصی در شرایطی خاص) بسته به خود لغت دو یا سه صدا دارند. برای مثال حرف A در کلمات father, path و say متفاوت تلفظ می شود.

۲

  • معلم بگیرید. منبع شماره ی یک شما یک فرد زنده خواهد بود که می توانید پرسشهایتان را از وی بپرسید. او قادر خواهد بود که برای شما محتوا و تکالیفی برای بهبود مهارتهایتان تهیه کند. آنها همچنین از شما خواهند خواست که حرف بزنید— مهارتی که یاد گرفتنش برایتان به تنهایی خیلی سخت است.

۳

  • آنلاین شوید. اینترنت پر از منابعی است برای پر کردن زمان شما به منظور بهتر کردن مهارت های زبانی تان. هر وبسایت انگلیسی ای خوب است، اما احتمالاً با آنهایی که مناسب توانایی هایتان هستند، خوشحال تر هستید.

۴

  • به کتابخانه بروید. گاهی اوقات اینترنت پرتابل نیست (یا اصلاً دیگر نمی خواهید به صفحه زل بزنید). کتابهایی که در دست دارید درست به اندازه ی اینترنت خوب هستند. می توانید به تشخیص خود بخوانید و در حاشیه برای هموار کردن مسیر برای دایره واژگان بزرگتر، یادداشت بردارید.

۵

  • به یک گروه مکالمه بپیوندید. اگر کالج، دانشگاه یا مدرسه ی زبانی در منطقه ی خود دارید، احتمالش هست که سازمانی داشته باشند که بتوانید وارد آن شوید. آدمهایی را درست مثل خودتان خواهید دید که فقط دنبال مهارت های بهتر هستند.