چگونه یک چت روم اسپیکینگ انگلیسی داشته باشیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر این عقیده است که اگر همین حالا که به اینترنت وصل هستید اراده کنید تقریبا ۵۰% از آموزش زبان را پشت سر گذاشته اید. اما چگونه یک چت روم اسپیکینگ انگلیسی داشته باشیم؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید را کسب کنید.

اما چگونه یک چت روم اسپیکینگ انگلیسی داشته باشیم؟

چگونه یک چت روم اسپیکینگ انگلیسی داشته باشیم؟
چگونه یک چت روم اسپیکینگ انگلیسی داشته باشیم؟قسمت اسپیکینگ اغلب هراس آورترین قسمت تافل است؛ شما باید درباره ی یک موضوع مخصوص و در مدت زمانی تنظیم شده به طور واضح و سلیس صحبت کنید تا امتیاز بالایی بگیرید. هر چه تمرین اسپیکینگ بیش تری داشته باشید، از اعتماد به نفس بیش تری در این قسمت برخوردار خواهید بود، پس یکی از تمرین هایی که شما در تافل انجام می دهید به طور مسلم باید شامل اسپیکینگ شود.

شما می توانید به یک کلوپ شخصی ملحق شوید که رو در رو صحبت کنید، یا می توانید به یکی از اعضای گروه/دروس اسپیکینگ آنلاین برای زبان آموزان انگلیسی که همیشه در حال افزایش است ملحق شوید. اگر شما برنامه ای پر مشغله دارید و/یا در محیطی نیستید که بتوانید به راحتی افراد دیگر را برای تمرین مهارت های انگلیسی خود پیدا کنید، گروه های آنلاین اغلب راحت تر هستند.

چه طور به بهترین شکل از آن سود ببرید

• موقع صحبت کردن صدای خود را ضبط کنید. ضبط کردن آن چه می گویید و گوش کردن به آن کمی عجیب و غریب است، اما این روشی عالی برای نقد مهارت های اسپیکینگ خود است. آیا شما با سرعتی مناسب صحبت می کنید؟ آیا زیاد مکث می کنید؟ آیا به اندازه ی کافی بلند صحبت می کنید که صدایتان شنیده شود؟ آیا هیچ لغتی وجود دارد که شما باید تلفظش را تقویت کنید؟ هر کجا را که می توانید ارتقا بدهید تا امتیاز اسپیکینگ خود را در روز امتحان بالا ببرید.

بهترین منابع قابل استفاده

Meetup: این سایتی است که به مردم اجازه می دهد تا درباره ی موضوعات مورد علاقه شان گروه درست کنند. خیلی از حیطه ها شامل گروهی می شود که افراد در آن به دنبال تمرین انگلیسی خود هستند، و اگر شما گروهی ندارید، می توانید گروه خود را درست کنید.

Italki: شما در Italki یا می توانید به یک معلم خصوصی پول پرداخت کنید تا با شما انگلیسی صحبت کند و نقدتان کند، یا می توانید با زبان آموز دیگری همکاری کنید و به طور رایگان یکدیگر را نقد کنید.

Verbalplanet and Live Lingua: این ها دو سایت دیگر هستند که شما می توانید به یک معلم خصوصی پول پرداخت کنید تا در ارتقای مهارت های انگلیسی به شما کمک کند.