چگونه برای آزمون GRE General آماده شویم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد داوطلبین را محیا می کند تا بدانیم چگونه برای آزمون GRE General آماده شویم . خوب شما هم دوست دارید این آزمون را بی دردسر پشت سر بگذارید. پس با ما همراه باشید.

چگونه برای آزمون GRE General آماده شویم
چگونه برای آزمون GRE General آماده شویم

اما چگونه برای آزمون GRE General آماده شویم

شما تصمیم گرفته اید که می خواهید به دانشگاه بروید. و درحالیکه از داشتن زندگی دانشجویی ذوق زده هستید و برای دنیای شرکتی آماده می­شوید باید ابتدا از پس GRE برآیید. این یک پیش نیاز برای پروسه ی درخواست است و شاید عامل اصلی برای داشتن شانس در دانشگاه آرزهایتان باشد.

GRE آزمونی است که از اکثر فارغ التحصیلان برای پذیرش در دانشگاه­ های ایالات متحده خواسته می شود. آزمون شامل واژگان، ریدینگ، تفکر منطقی، مهارت های حل مسئله و ریاضی می­شود.

در اینجا به یکسری نکته اشاره می کنیم که به شما کمک می کند تا آغاز به کار کرده و در امتحان بهترین نتیجه­ ی خود را کسب کنید.

۱

تصمیم بگیرید که چه زمانی می خواهید در آزمون شرکت کنید. می توانید بر روی برنامه ی مطالعاتی بر اساس میزان زمانی که برای آماده سازی دارید، کار کنید. در حالت ایده آل دست کم به چندماه نیاز خواهید داشت. همچنین اطمینان حاصل کنید که آزمون را بر اساس زمان اختصاص داده شده برنامه ریزی می کنید و در صورت نیاز دوباره آن را می دهید.

۲

قالب آزمون را درک کرده و خود را با الگوهای متنوع و بخش ها آشنا کنید.

۳

بدون اینکه زمان بگیرید با تمرین چند آزمون شروع کنید.

۴

به بخش هایی که بیشترین زمان خود را صرفشان کردید توجه کرده و شروع به بهتر کردن آن ها کنید.

۵

در کتاب GRE سرمایه گذاری کرده و از آن استفاده کنید. تعداد زیادی وجود دارند پس نظرات راجع به آن ها را بخوانید و در یک کتابفروشی گشت بزنید تا آن کتابی را که دوست دارید پیدا کنید.

۶

هر روز زمانی را برای آماده سازی اختصاص دهید. اجازه ندهید که هیچکس یا هیچ چیزی در آن زمان مزاحمتان شود.

۷

جدولی زمانی تهیه کنید تا هر روز بخشی از سیلابس را کامل کنید.

۸

خیلی تمرین کنید. باید به نشستن و آزمون دادن برای بیش از چهار ساعت عادت کنید تا روز امتحان غافلگیر نشوید.

شما حالا می دانید که چکار کنید، پس چرا شروع به تمرین نکنید؟