۶ قانون برای یادگیری موثر زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان انگلیسی را بسیار ساده می داند و زبان آموزان را همیشه به این سمت سوق داده است که از پیچیده کردن زبان انگلیسی برای خود پرهیز کنند. اما ۶ قانون برای یادگیری موثر زبان انگلیسی چه مواردی هستند؟ با ما همراه باشید تا بتوانید چند روش ساده را فرابگیرید.

زبان انگلیسی واقعی را چطور صحبت کنیم؟
زبان انگلیسی واقعی را چطور صحبت کنیم؟

۶ قانون برای یادگیری موثر زبان انگلیسی را ببینید

دانستن چگونگی صحبت کردن انگلیسی، موانع را از سر راه شما برمیدارد و زندگی شما را تغییر می دهد. چگونه می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید و اعتماد به نفس کسب کنید ؟ با پیروی از این شش قاعده ساده شروع کنید.

۱٫سادگی را حفظ کنید.

در بیشتر موقعیت های روزمره، به عنوان مثال در یک کافه، هنگام سخن گفتن از جملات ساده و کوتاه استفاده می کنیم. در سطوح ابتدایی دوره ی ما بلافاصله شروع به صحبت انگلیسی با استفاده از عبارات کوتاه در مکالمه ی معمولی روزانه می کنید و سپس در طول دوره آن‌ها را توسعه خواهید داد.

زبان اول خود را فراموش کنید.

ترجمه کار دشواری است و شما را از تفکر مستقیم به زبان انگلیسی بازمی دارد. روش ما به شما این امکان را می دهد تا معنای کلمات را از طریق بافت متن و نمونه یاد بگیرید.

صحبت کردن را تمرین کنید.

تنها راه یادگیری صحبت کردن این است که صحبت کنیم، به همین دلیل تمام درس های چند رسانه ای ما بر روی صحبت کردن تمرکز می کنند و پس از یادگیری زبان جدید، از طریق بازتولید آن با دیگران در فعالیت هایی که لازم است در آنها انگلیسی صحبت کنید، اعتماد به نفس‌تان بیشتر خواهد شد. ما باشگاه های اجتماعی بسیاری داریم که کلاس های سرگرم کننده و اجتماعی برگزار می کنند. در داخل یا خارج از مرکز جایی که شما می توانید دوست پیدا کنید و اعتماد به نفس خود را در صحبت کردن به زبان انگلیسی افزایش دهید.

گوش کنید.

دومین راه مناسب برای تمرین صحبت کردن این است که به حرفهای افراد دیگری که انگلیسی صحبت می کنند گوش دهید. داستانهای سرگرم کننده ما که در هر درس ارائه می شود، به شما اجازه می دهد تا به زبان مادری و غیر زبان مادری گوش فرا دهید و با گوش دادن و تقلید کردن، یاد بگیرید که کلمات را به درستی تلفظ کنید. اینجا در مورد شخصیت ها و داستان ما بیشتر بخوانید.

۵٫یک هدف روشن داشته باشید.

هر کس نیازها و روشهای ترجیحی خود را برای مطالعه دارد، به همین دلیل است که شما نیاز به یک دوره انعطاف پذیر دارید که می تواند با شما سازگار شود. ما به هر دانش آموز کمک می کنیم ریتم خود را پیدا کنند، بازخورد مداوم و حمایت را در طول مسیر برای رسیدن به اهداف خود ارائه دهند.

۶٫خطر کنید!

برای یادگرفتن هر چیز جدیدی باید خطا کنید. با تمرین انگلیسی صحبت کردن در یک محیط دوستانه و بدون استرس، دانش آموزان ما اگر چیزی را اشتباه بیان کردند نگران نمی شوند ، زیرا این بخش مهمی از روند یادگیری است.

برای شرکت در کلاس های زبان انگلیسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.