استخدام ممتحن آیلتس

استخدام ممتحن آیلتس
IELTS Writing & Speaking نیاز به تصحیح توسط یک شخص دارد و به همین دلیل British Council برای استخدام ممتحن آیلتس در این دو بخش اشخاص صاحب صلاحیت را انتخاب می کند. کار اصلی که باید ممتحن آیلتس انجام دهد رعایت معیار های ارائه شده به انها می باشد و حفظ کیفیت در نمره دهی آیلتس یکی از کارهایی است که باید رعایت شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرایط استخدام ممتحن آیلتس را برای کسانی که علاقه مند به این کار هستند بیان می کنند.

استخدام ممتحن آیلتس
استخدام ممتحن آیلتس

معمولا استخدام ممتحن آیلتس توسط مرکز های برگزاری آزمون آیلتس می باشند و افراد باید شرایط زیر را داتشه باشند:
مدرکی معدل کارشناسی ارشد و یا دکترا در رشته های مرتبط باشند.
دارای مدرک TEFL , TESOL از یک مرکز معتبر
داشتن سابقه تدریس مرتبط ( سابقه تدریس باید اغلب برای زبان آموزان بالای ۱۶ سال باشد )
معمولا روند استخدام ممتحن آیلتس سه بخش دارد : پر کردن فرم درخواست ، مصاحبه حضوری و آموزش
معمولا روند آموزش ممتحن آیلتس ۴ روز طول می کشد و بعد از آموزش متقاضیان استخدام ممتحن آیلتس مورد تایید قرار می گیرند و بعد از آن به یک Certified Examiner تبدیل می شوند.
البته بعد از موفقیت هر سال روند آموزش و کنترل ادامه پیدا می کند و هر دو سال استاندارد سازی و Recertification برای این افراد انجام می شوند.
البته باید توجه داشت که به دست آوردن این سطح از زبان نیاز به اختصاص وقت بسیار زیادی دارد و تنها اشخاصی می توانند در این سطح حضور داشته باشند که زبان انگلیسی عمومی در حد نمره آیلتس ۸٫۵ الی ۹ داشته باشند.
از آنجا که شغل ممتحن آیلتس وقت گیر است ، افراد باید بتوانند وقت کافی را برای این کار داشته باشند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس تضمینی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.