اشتباهات زبان آموزان در کلاس های آنلاین آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در ایران می باشد. امروز می خواهیم به اشتباهات زبان آموزان در کلاس های آنلاین آیلتس اشاره کنیم. حتما قبل از شرکت در دروه به این نکات توجه کنید.

به اشتباهات زبان آموزان در کلاس های آنلاین آیلتس توجه کنید

اشتباهات زبان آموزان در کلاس های آنلاین آیلتس
اشتباهات زبان آموزان در کلاس های آنلاین آیلتس

خیلی از شاگردانی که دفعه ی اول به طور آنلاین آیلتس را می خوانند به ارزش تحصیلی و اثر دوره ی خود شک می کنند. شک آن ها معمولاً از این باور نشأت می‌ گیرد که آموزش فاصله محورِ این برنامه یادگیری زبان را به تاخیر می اندازد. این یک تصور غلط مهلک است‌.
دوره های آنلاین آیلتس، به خصوص آن هایی که در JRooz ارائه می‌ شوند، به همان اندازه ی همتایان کلاس محورِ خود اثرگذار هستند. آن ها آموزش باکیفیت مشابهی را ارائه می کنند که برای کمک به امتحان دهنده طراحی شده است تا نه تنها برای این امتحان با رسیک بالا آماده شوند بلکه برای زندگی در خارج هم آماده شان می‌ کند.
 شکست در به حداکثر رساندن سیستم زمان بندی برنامه
بیش تر دوره های آنلاین آیلتس، قدرت زمان بندی جلسات آموزش را به شاگردان خود می دهد. مشکل این جا است که تمام شاگردان این مزیت را به حداکثر نمی رسانند. خیلی از شاگردانی که برای اولین دفعه از حالت آنلاین استفاده می کنند، ترجیح می دهند تا به جای این که فعالانه کلاسی را برای جلسات دوره ی خود تنظیم کنند، برای یک دوره ی خالی در زمان بندی همیشگی خود منتظر بمانند. این اشتباه را نکنید. برای جلسات دوره ی خود وقت بگذارید‌.
 جلسات دوره را در هر جایی بگذرانید
اگرچه دوره های آنلاین به شما اجازه می دهند تا جلسات خود را در هر جایی بگذرانید، همچنان باید محیط کلاس خود را با دقت انتخاب کنید. پیدا کردن یک مکان سودمند برای مطالعه که بتواند تمام احتیاجات کلاس آنلاین شما را فراهم کند، مهم است. گذراندن جلسات دوره ی خود در هر کجا می تواند آموزش شما را حتی قبل از این که کلاس شروع بشود، تضمین کند. برای مثال، اگر تجهیزات مکانی که شما برای جلسه تان انتخاب کردید کم باشد و امکانات کلاس های آنلاین آیلتس تان را تامین نکند چه؟ اگر ارتباط اینترنتی ثابتی نداشته باشد چه؟

 شکست در آماده شدن قبل از کلاس
مانند کلاس های کلاس محور، شما قبل از شروع جلسه ی خود باید مطمئن شوید که هر آن چه که لازم است را در اختیار دارید. شکست در انجام این کار شانس رویارویی با خرابی های کلاس مانند مشکلات تکنیکی و فقدان منابع دوره را افزایش می دهد.

 سوال نپرسیدن
اگر شما در فهمیدن درس مشکل دارید، در این که اجازه دهید تا معلم آنلاین آیلتس خود این موضوع را بداند تامل نکنید. درخواست شفافیت و مثال های اضافی کنید. شاگردان زیادی که برای اولین دفعه از کلاس های آنلاین استفاده می کنند برای انجام این کار بی میل هستند، و اغلب توسط کم رو بودن یا غرورشان متوقف می شوند