پروفایل آیلتس

پروفایل آیلتس
برای ثبت نام در آزمون آیلتس اولین قدم وارد کردن اطلاعات شخصی و به وجود آوردن ناحیه کاربری آیلتس می باشد. پروفایل آیلتس نیاز به یک سری اطلاعات دارد که بهتر است قبل از اقدام برای ایجاد IELTS Profile آنها را فراهم کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد چک لیستی را تهیه کنید که همه موارد را در آن یادداشت کنید.

پروفایل آیلتس
پروفایل آیلتس

National ID
در ایران بهترین مورد برای شناسایی پاسپورت می باشد. برای این کار شماره پاسپورت شما برای شناسایی شما مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن یک فتوکپی از این مدرک هم بسیار مفید است. کارت ملی هم می تواند برای ساختن پروفایل آیلتس در ایران مورد استفاده قرار بگیرد.
اطلاعات شخصی
وارد کردن اطلاعات شخصی برای ساخت پروفایل آیلتس بسیار مهم است. دقت کنید که هیچ گونه اشتباهی در نوشتن اسم یا نام خانودگی خود نکنید. زیرا هر گونه مغایرت باعث بروز مشکلات زیادی برای شما می شود. هم چنین به ایمیلی که وارد می کنید بسیار قت کنید. زیرا بسیاری مواقع اطلاع رسانی برای شروع آزمون ، تاریخ ها ، کارنامه آیلتس و … از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود و در صورتی که ایمیل مشکل داشته باشد برای بسیاری از این موارد ممکن است مشکل ایجاد شود.
پرداخت هزینه
شما در ایران خوشبختانه می توانید با پرداخت آنلاین از طریق شتاب هزینه آزمون را پرداخت کنید. اگر شما بخواهید در خارج از ایران ثبت نام کنید برای ایجاد پروفایل آیلتس باید هزینه را از طریق Master Card و یا Visa Card پرداخت کنید.
در صورت نیاز به تغییر در اطلاعات حتما این کار را در زمان کافی انجام دهید تا مورد قبول قرار بگیرد و بعد از ساختن Profile IELTS خود می توانید در صورت لزوم با نام کاربری و رمز عبور خود به بخش ناحیه کاربری خود بروید و به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.