بهترین منابع آیلتس ۲۰۲۴

بهترین کتاب ها و منابع امتحان IELTS 2024

کتاب های آیلتس مهم ترین بخش برای آمادگی و کسب نمره خوب در این امتحان می باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به معرفی بهترین کتاب های آیلتس در سال ۲۰۲۴ می پردازد که با توجه به آپدیت بودن می توانند به شما کمک کنند تا نمره بسیار بهتری در امتحان بگیرید. شما همچنین می توانید منابع رایگان آیلتس را دانلود کنید و یا کتاب ها را به صورت کاغذی تهیه نمایید.

قبل از انتخاب کتاب حتما سطح آیلتس فعلی خود را بدانید

شما برای انتخاب کتاب و منبع مناسب آیلتس اولین کاری که باید انجام دهید تعیین سطح می باشد. تعیین سطح به شما نشان می دهد که کدام کتاب و کتاب منبع ایلتس برای شما مناسب است و چه کلاس و دوره آموزش آیلتس را می توانید انتخاب کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای راحتی کار شما امکان تعیین سطح آیلتس آنلاین را در وب سایت خود قرار داده است.

برای شروع تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان کلیک کنید.


منابع اصلی آزمون آیلتس سال ۲۰۲۴

در ابتدا به منابع اصلی امتحان آیلتس اشاره می کنیم. این کتاب ها حتما باید در لیست شما باشد و برای بالا بردن نمره خود به آنها نیاز دارید. این کتاب ها چه برای استفاده در کلاس های آموزش آیلتس و چه به عنوان منابع خودخوان آزمون آیلتس بسیار اهمیت دارند. لیست کتاب های اصلی آیلتس را در زیر می بینید.

کتاب Cambridge IELTS 18

Cambridge IELTS 18
Cambridge IELTS 18

این کتاب آخرین کتاب از سری نمونه سوالات آیلتس می باشد و در اصل به عنوان اصلی ترین منبع یادگیری آیلتس می باشد.

برای دانلود کتاب Cambridge IELTS کلیک کنید

کتاب Cambridge IELTS 17

کتاب Cambridge IELTS 17 جدیدترین کتاب انتشارات آیلتس هستند که در سال ۲۰۲۲ معرفی شده اند. در این کتاب ها همانند سال های گذشته ماژول های آکادمیک و جنرال هر کدام دارای کتاب مخصوص به خود هستند. برای کسانی که میخواهند در آیلتس شرکت کنند این کتاب ها بهترین و جزو اثلی ترین منابع یادگیری هستند.

IELTS Cambridge 17
IELTS Cambridge 18

برای دانلود کتاب Cambridge IELTS کلیک کنید

کتاب Cambridge IELTS 16

IELTS Cambridge 16
IELTS Cambridge 16

در سال ۲۰۲۱ همانند سال های گذشته انتشارات کمبرج اقدام به چاپ کتاب Cambridge IELTS 16 کرده است و این کتاب را برای داوطلبین آیلتس آکادمیک ارائه داده است. این منابع مهم ترین کتاب های آمادگی آیلتس هستند و شامل آخرین نمونه سوالات آیلتس در سال گذشته هستند. حتما سعی کنید این کتاب را دانلود نمایید و از آن برای بالا بردن نمره آیلتس استفاده نمایید.

برای دانلود کتاب Cambridge IELTS کلیک کنید

کتاب Cambridge IELTS 15

Cambridge IELTS 15
Cambridge IELTS 15

آخرین کتاب آیلتس در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است. این کتاب توسط انتشارات Cambridge University Press نوشته شده است. این کتاب یکی از مهم ترین منابع آیلتس برای آمادگی می باشد و جزو کتاب هایی است که در حتما باید مطالعه شوند. کتاب Cambridge IELTS 15 آخرین نمونه امتحان های آیلتس را در بر میگیرد. برخلاف کتاب های قبل از آن کتاب ۱۵ آیلتس بر اساس دو نوع Academic و General طبقه بندی شده است و شما می توانید بر اساس نوع آزمون خود این کتاب را انتخاب کنید.

برای دانلود کتاب Cambridge IELTS کلیک کنید

کتاب Cambridge IELTS 14

کتاب Cambridge IELTS 14
کتاب Cambridge IELTS 14

کتاب Cambridge IELTS 14 چهاردهمین سری از کتاب های نمونه سوالات آیلتس می باشد. این کتاب در دو نسخه آکادمیک و جنرال تهیه شده است و شما برای هر آزمون باید کتاب همان ماژول را انتخاب نمایید.

برای دانلود کتاب Cambridge IELTS 14 کلیک کنید

کتاب IELTS Trainer

یکی دیگر از کتاب های انتشارات کمبریج کتاب IELTS Trainer 2 می باشد. این کتاب دارای ۶ مجموعه نمونه سوال آیلتس می باشد که برای آمادگی آیلتس بسیار ضروری هستند. هم چنین این کتاب هر دو نوع آکادمیک و جنرال را در بر می گیرد. هم چنین تکنیک ها و راهنمایی های لازم برای کسب نمرا ۷ و ۸ نیز در کتاب به شما اراُه شده است. این کتاب جزو کتاب هایی است که جزو منابع خود خوان آیلتس به حساب می آید.

برای دانلود کتاب IELTS Trainer کلیک کنید.

کتاب Mindset for IELTS

این کتاب هم از انتشارات کمبریج می باشد که در سال ۲۰۲۴ هم جزو مهم ترین و بهترین کتاب های آموزش آیلتس می باشد. این کتاب در ۴ سطح می باشد:

  • Mindset for IELTS Fundamental
  • Mindsets for IELTS 1
  • Mindsets for IELTS 2
  • Mindsets for IELTS 3

برای دیدن اطلاعات بیشتر و نحوه دانلود کتاب Mindsets for IELTS کلیک کنید.

کتاب Grammer For IELTS

بخش گرامر آیلتس یکی از بخش هایی است که می تواند در مهارت های Writing و Speaking بسیار مهم باشد. کتاب Grammar for IELTS هنوز هم در سال ۲۰۲۴ بهترین منبع آموزش گرامر برای ایلتس به حساب می اید. داشتن تمرینات آیلتس و به کاربردن انواع تست های آیلتس برای درک بهتر از امتیازات این کتاب است.

برای دیدن اطللاعات بیشتر و دانلود کتاب Grammar for IELTS کلیک کنید.

کتاب Vocabulary For IELTS

این کتاب در دوسطح intermediate و advanced ارائه شده است. این کتاب بهترین منبع برای بالا بردن دانش کلمات مناسب امتحان آیلتس است. شما کلمات مورد نیاز برای نمره ۵ آیلتس تا نمره ۷ آیلتس و ۸ آیلتس را در این دو کتاب خواهید داشت.

برای دیدن اطلاعات بیشتر و نحوه دانلود کتاب Vocabulary For IELTS کلیک کنید.


بهترین منابع اسپیکینگ آیلتس ۲۰۲۴

اگر بخواهیم کتاب های آیلتس را به تفکیک مهارت های آن تقسیم کنیم در سال ۲۰۲۴ حتما به سراغ این کتاب ها بروید و از آنها استفاده کنید.

دانستن موضوعات بخش اسپیکینگ می تواند استرس شما را کاهش دهد و شما با Fluency بیشتر و راحت تر در جلسه اسپیکینگ آیلتس شرکت کنید.

همانطور که در مطالب قبلی ذکر شده است آزمون آیلتس یکی از آزمون های بسیار معتبر در ایران و جهان است. اما یکی از مواردی که بسیاری از زبان آموزان را دچار مشکل می نماید نمونه سوالات IELTS و منابع آیلتس می باشد. آزمون آیلتس شامل ۴ بخش می باشد که هر کدام از مهارت های Reading, Writing, Speaking, Listening را شامل می شود و جداگانه مورد سنجش قرار می دهد.

برای دانلود آخرین نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس کلیک کنید


آموزش آیلتس در سال ۲۰۲۴

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با بهره گیری از برترین کادر اساتید اقدام به برگزاری دوره های آموزش تضمینی آیلتس با ضمانت نامه کتبی می نماید. در این دوره ها در صورت عدم موفقیت زبان آموز در امتحان آیلتس مبلغ در یافتی از زبان آموز به او مسترد می شود.

برای دیدن شرایط کلاس ها و آموزش آیلتس کلیک کنید.

آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین رایگان

یکی از مواردی که حتما باید برای آیلتس در نظر داشته باشید شرکت در آزمون های آزمایی آیلتس می باشد. شما می توانید در ازمون های آزمایشی آیلتس ما شرکت کنید و یا در امتتحان آنلاین ایلتس ما که کاملا با شرایط امتحان اصلی سازگار است شرکت کنید. برای شرکت در ازمون های حضوری با شماره های آمزوشگاه زبان یران اکسفورد تماس بگیرید.

برای شروع آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین کلیک کنید.

منابع رایگان آزمون آیلتس

نحوه دانلود منابع آیلتس

شما به راحتی می توانید کتاب ها و فایل های صوتی آیلتس را دانلود نمایید. برای دانلود این ۳ مرحله را طی کنید:

۱- بر روی این لینک کلیک کنید

۲- نام کتاب مورد نظر خود را در قسمت Search وارد کنید.

دانلود منابع آیلتس
دانلود منابع آیلتس

۳- کتاب را دانلود نمایید

منابع آیلتس دانلود
منابع آیلتس دانلود