خودآموز آیلتس

خودآموز آیلتس
اگر تا کنون به یادگیری مستقل عادت کرده اید و خودتان در خیلی از امتحان ها مثل کنکور یا امتحان های دیگر بدون نیاز به کمک کسی توانسته اید به موفقیت برسید پس کتاب خودآموز آیلتس و آموزش بدون کلاس و معلم می تواند برایتان مفید باشد. اما اگر اینطور نبوده است این خطر را قبول نکنید و حتما به تجربه استاد و کلاس آیلتس رجوع کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما بهترین کتاب خودآموز آیلتس را معرفی می کند. هر چند یک کتاب کامل وجود ندارد و شما باید چندین کتاب را تهیه کنید ولی با تهیه این کتاب ها می توانید مطمئن باشید که می توانید به بهترین نتیجه برسید.

کتاب خودآموز آیلتس
کتاب خودآموز آیلتس

IELTS Official Practice Material
شما باید نمونه سوالات آیلتس را خوب بررسی کنید. این کتاب British Council جو نمونه های بسیار خوب است زیرا با آوردن جواب ها و همچنین نظرات ممتحنین آیلتس در هر ۴ مهارت نه تنها جواب درست را به شما می دهد بلکه دلیل رد کردن جواب اشتباه را نیز ارائه می دهد.
Get Ready For IELTS
شاید مشکلی که خیلی ها داشته باشند این است که سطحشان خیلی بالا نیست و وقتی یک کتاب آیلتس را باز می کنند کاملا گیج می شوند. این مشکل با کتاب Get ready for IELTS انتشارات Collins حل می شود. زیرا را آیلتس را به زبان ساده و از سطح Pre-Intermediate شروع می کند. این سری کتاب خود آموز آیلتس هر مهارت را جداگانه بررسی می کند.
سری کتاب های Complete IELTS
انتشارات کمبریج با منتشر کردن Cambridge Complete IELTS در سه سطح توانست نظر خیلی ها را به خود جلب کند. شما اگر نمره ای بین ۴-۵ خواهید یک کتاب دارید و برای نمره ۵ تا ۶٫۵ یک کتاب جداگانه و برای ۶٫۵ تا ۷٫۵ نیز Complete IELTS مخصوص خود را دارید. یعنی دقیقا به شما گفته می شود برای کسب سطح مورد نظرتان به چه مقدار دانش و انرژی نیاز دارید.
Cambridge IELTS 1-10
شاید وقتی شما این نوشته را می خوانید Cambridge IELTS 11 و یا ۱۲ هم آمده باشند اما تا سال ۲۰۱۶ شماره ۱۰ به بازار آمده است. هر ساله انتشارات کمبریج چند سری سوالات آیلتس را به همراه جواب ها در قالب یک کتاب منتشر می کند که می تواند برای زبان آموزان مفید باشد.