آموزش مهارت های آیلتس

آموزش مهارت های آیلتس

طبیعت آزمون آیلتس بسیار ساده است اگر بتوانید خوب آن را بشناسید مطمئنا می توانید یک نمره خوب در آیلتس کسب کنید. آموزش مهارت های آیلتس اولین و شاید مهم ترین کاری است که باید از یک مدرس آیلتس توقع داشته باشید. شما ممکن است به خوبی از زبان انگلیسی خود استفاده کنید اما نتوانید نمره خوبی در آزمون کسب کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش تضمینی آیلتس خود به تمامی موارد زیر اهمیت می دهد.

آموزش مهارت های آیلتس
آموزش مهارت های آیلتس

شناخت

اولین مرحله در هر کلاس آیلتس شناخت چارچوب آیلتس است.

آموزش مهارت های آیلتس

این مهارت ها بسیار زیادند. برخی از آنها بسیار ساده هستند و برخی از آنها به مهندسی معکوس آزمون ایلتس مربوط می شوند و شاید کمی پیچیده تر باشند. برخی از این مهارت ها عبارتند از:

شناسایی کلمات کلیدی

نحوه ارتباط دادن تیتر ها با سوالات

پیدا کردن معنی کلمات از محیط متن ( در مهارت Reading یا Listening با رجوع به Context می توانید برخی از معنی کلمات را پیدا کنید. )

مدیریت زمان

تکنیک Last Minutes : زمانی که داوطلب وقش تمام شده و دیگر نمی تواند به ادامه سوالات جواب دهد می تواند با داشتن این مهارت شانس بسیار زیادی در کسب نمره حداکثری از جواب های باقی مانده داشته باشد.

روانشناسی آزمون

در آزمون آیلتس کار بر روی عوامل روانی بسیار موثر هستند. اگر شما از نظر ذهنی آماده باشید حتی در صورتی که ۵ تست اول Listening را هم از دست بدهید باز هم می توانید در یک Recovery سریع به ادامه سوالات پاسخ درست بدهید. یا مثلا در مهارت Speaking در صورتی که اعتماد به نفس لازم را داشته باشید می توانید ممتحن را مجاب کنید که به شما زمان بیشتری برای فکر کردن به سوال بدهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش مهارت های آیلتس خود به تمامی این موارد می پردازد. برای شرکت در دوره ها با ما تماس بگیرید.