آموزش آیلتس با کمک موبایل هوشمند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطمئن است همین حالا بسیاری با موبایل هوشمند خود این مطلب را می خوانند. ما آموزش آیلتس با کمک موبایل هوشمند را به شما معرفی می کنیم تا راه های یادگیری با موبایلتان را راحت تر تجربه کنید.

آموزش آیلتس با کمک موبایل هوشمند
آموزش آیلتس با کمک موبایل هوشمند

اما آموزش آیلتس با کمک موبایل هوشمند چگونه امکان پذیر است؟

زمانی موبایل فقط برای صحبت کردن بود. امروزه موبایل شما یک دوربین، ضبط کننده، و ارتباطی به دنیای آنلاین است که برای یادگیری زبان بسیار مفید است.

  1. اجازه دهید تا موبایلتان شما را به سمت زبان ببرد.

اگر شما می‌خواهید امتحان خود را عالی انجام دهید، باید نشان دهید که می‌توانید در محیط به انگلیسی صحبت کنید، پس به دنبال راه‌هایی باشید تا زبان را به زندگی روزانه‌ی خود بیاورید.

  1. از آن برای دسترسی به انگلیسی زبان‌ها استفاده کنید

در امتحان قسمت های لیسنینگ و اسپیکینگ وجود دارد بنابراین دانستن این که انگلیسی چه‌طور صحبت می‌شود، مهم است.

هر روز گوش دهید تا گوش خود را با ریتم‌ها و صداهای زبان تمرین دهید و درک خود را تقویت کنید.

نمونه‌هایی از انگلیسی گفتاری را بردارید تا به تلفظ شما کمک کند.

صدای افرادی را که در موقعیت های واقعی انگلیسی صحبت می‌کنند، ضبط کنید (اجازه بگیرید)، یا لغات و اصطلاحات گفته شده را از پادکست‌ها یا ویدئو‌ها جمع‌آوری کنید.

با انگلیسی زبان‌ها ارتباط برقرار کرده و به طور مداوم صحبت کنید.

از اسکایپ در موبایل خود استفاده کنید و با هم صحبت‌های زبان خود در هر کجای جهان به صورت رایگان گفتگو کنید.

سایت‌های تبادل زبان مثل italki و My Language Exchange افراد را برای تمرین به شکل آنلاین دور هم جمع می‌کند.

شما انگلیسی زبان‌هایی را می‌بینید که سلیس صحبت می‌کنند و شما را در زبان خود کمک می‌کنند همچنان که شما به آن‌ها در زبان خود کمک می‌کنید. جلسات را به طور منظم برگزار کرده و عادت صحبت کردن را در خود ایجاد کنید. انجام دادن بعضی چیزها با یک دوست جالب‌تر است.

  1. لغات را با فلش کارت‌های موبایل به طور موثرتری یاد بگیرید

اثبات شده است که وقتی شما از فلش کارت به خصوص از فلش کارت‌های چند رسانه‌ای استفاده می‌کنید، آن‌چه را که آموخته‌اید در ذهن خواهید داشت. یکی از نتایج ساختن  منابع خود از لغات، گرفتن نمره‌های بهتر در امتحان است.

خوشبختانه ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که تکنولوژی به ما اجازه می‌دهد تا نشانه‌های حسی مختلف را به کارت‌ها منتقل کنیم و تجربه‌ی یادگیری را به حداکثر برسانیم. دسته‌های از قبل آماده شده وجود دارند اما، با کمی تلاش، شما می‌توانید با استفاده از هر اطلاعاتی که درباره‌ی لغات جمع‌آوری می‌کنید آن را بسازید. (معنی، تلفظ، نشانه های تصویری، و غیره).