آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI

آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI

برای نشان دادن توانایی خود در زبان دانمارکی نیاز به آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI دارید. این آزمون توسط Finnish National Board of Education ( FNBE) برگزار می شود. برای دریافت Citizenship دانمارک حداقل در مهارت های Writing و Speaking باید سطح متوسط را داشته باشید. در آزمون زبان دانمارکی برای مهاجرت این بدین معنی است که باید در یکی دو مهارت از چهار مهارت با ترکیب بندی زیر حداقل نمره ۳ را کسب کنید:

Speaking (3 ) and Writing (3)

Listening (3) Writing (3)

Reading (3) and speaking (3)

آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI
آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI

توجه داشته باشید که در آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI که به National Certificates of Language Proficiency نیز معروف است شما باید در هر چهار مهارت شرکت کنید و تمامی مهارت ها در یک روز از برگزار می شوند.

باید توجه داشته باشید که دانمارک مدارک زبان دیگر همانند Civil Service Language و Finnish/ Swedish as the mother tongue را به عنوان مدرک زبان قبول می کند. البته شرایط آزمون ها دیگر می تواند بسیار سلیقه ای باشد.

شما می توانید از آزمون زبان دانمارکی مهاجرت YKI برای مقاصد زیر استفاده کنید:

نشان دادن توانایی زبان خود در محیط کار

برای ادامه تحصیلات در کشور دانمارک

برای اقامت و یا قبول پرونده مهاجرت

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی آزمون زبان دانمارکی مهاجرت  YKI در ایران برای آن دسته از زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور دانمارک را دارند این دوره ها را برگزار می نماید.

ثبت نام

جهت ثبت نام در آزمون و یا ثبت نام دوره های آمادگی آزمون YKI با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید . مشاورین موسسه بعد از هماهنگ کردن وقت مشاوره حضوری تمام اطلاعات لازم برای این آزمون را در اختیارتان قرار می دهند. برای هماهنگی بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.