اهمیت نوشتن مقاله به زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی آکادمیک را برای دانشجویان برگزار می کند. اما اهمیت نوشتن مقاله به زبان انگلیسی چه مقدار است؟ با ما باشید تا بیشتر بدانید.

پس اهمیت نوشتن مقاله به زبان انگلیسی چیست؟

اهمیت نوشتن مقاله به زبان انگلیسی
اهمیت نوشتن مقاله به زبان انگلیسی

در خلال تحصیل‌تان در انگلستان، مقالات گوناگونی از طرف اساتیدتان به شما محول می‌شود، که به آن‌ها کمک می‌کند تا از درک شما نسبت به محتوایی که خوانده‌اید، اطمینان حاصل کنند. شما هم همچنین نشان خواهید داد که توانایی ایجاد و انتقال صحبت‌هایی منطقی را دارید که سؤالی مشخص را به درستی پاسخ می‌دهند.
دانشجویان که برای مقطعی دانشگاه در انگلستان تحصیل می‌کنند باید درباره‌ی موضوعات مختلفی مقاله‌هایی بنویسند، که همه‌ی‌شان توانایی شما در ساختن استدلال و نوشتار رسمی را با استفاده از قراردادهای مناسب دانشگاهی مورد آزمایش قرار می‌دهد.
در اینجا به مراحلی ساده برای برنامه‌ریزی و سازماندهی یک مقاله اشاره می‌کنیم.
تحقیق و برنامه‌ریزی
مطمئن شوید که برای تحقیق و ایجاد برنامه‌ای برای مقاله‌ی‌تان پیش از اینکه شروع به نوشتن کنید، وقت اختصاص می‌دهید. این فرآیند به شما کمک می‌کند ایده‌هایتان را تلفیق کرده و استدلالی قوی را ایجاد کنید که پاسخ سؤال را می‌دهد و اطلاعاتی که از طریق مطالعاتتان کسب کردید، نشان می‌دهد. احتمال دارد که خواندن و تحقیق کردن در زبانی که قرار است مقاله‌ی‌تان را در آن بنویسید برایتان مفید باشد چون به شما کمک می‌کند شیوه‌ی صحیح و آهنگ (مناسب) برای کار خود را ایجاد کنید. اگر به هر دلیل، نتوانید منبعی مهم را در زبان دوم خود پیدا کنید، برگرداندن آن به زبان بومی‌تان کمک می‌کند تا اطلاعاتی را که نیاز دارید جمع کنید، پس باید چند قدمی را بردارید و این همزمان با قوی ساختن استدلال شما و نتیجه‌ی نهایی است.
ساختار و سازماندهی
دو چیز خیلی مهم که باید به خاطر بسپارید این است که باید در هر پاراگراف تنها یک استدلال را مطرح کنید و باید مرجع‌هایی از تحقیق را شامل کنید که ایده‌های شما را حمایت کرده و آن‌ها را تقویت می‌سازد. شاید به نظرتان مکتوب کردن هر استدلالی که مدّ نظر دارید بر روی برگه‌ای جداگانه، مفید به نظر بیاید و سپس آنها را در جلوی خود منظم کنید تا ساختاری را که ایده‌های شما را ارائه می‌کند، در منطقی‌ترین و منسجم‌ترین روش بیابید.