کلاس فوق فشرده زبان آلمانی

کلاس فوق فشرده زبان آلمانی
ویزای آلمان و یا اقامت آلمان نیاز به سطح حداقلی A1 دارد.( معمولا افرادی که همسرشان در آلمان زندگی می کند برای پیوستن به او نیاز دارند که سطح A1 را در زبان آلمانی داشته باشند ) . کلاس فوق فشرده زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای افرادی است که اهدافی از این دست دارند و می خواهند هرجه سریع تر به سطح مورد نظر خود دست پیدا کنند.

کلاس فوق فشرده زبان آلمانی
کلاس فوق فشرده زبان آلمانی

پکیج کلاس فوق فشرده زبان آلمانی طوری طراحی شده است که زبان آموزان بتوانند در مدت زمان نسبتا کوتاه به آمادگی آزمون سفارت آلمان دست پیدا کنند. این پکیج ها شامل:
دوره کامل تا سطح مورد نظر
کلاس های آمادگی آزمون ZD ( دو روز در هفته به صورت جدا گانه )
کتاب های Studio d و Menschen
برگزاری یک آزمون آزمایشی آلمانی در انتهای دوره به صورت کاملا رایگان
مشاوره فرد به فرد به همراه پشتیبان آموزشی
طول هر دوره کلاس فوق فشرده زبان آلمانی شامل ۴ هفته می باشد که هز هفته ۵ روز و در هر روز ۳ الی ۴ ساعت آموزش صورت می گیرد. البته کلاس های فوق فشرده زبان آلمانی در انتهای هفته ( روز پنج شنبه و کلاس زبان آلمانی روز جمعه ) هم وجود دارد ) که مختص زبان آموزانی است که امکان شرکت در کلاس های داخل هفته را ندارند. هم چنین برای کسانی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس فوق فشرده زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند دوره های خصوصی نیز وجود دارد که زمان و حتی انتخاب مکان کلاس نیز بر عهده زبان آموز می باشد.
هم چنین برای افرادی که در ایران نیستند و یا در شهر هایی هستند که با تهران فاصله زمانی دارد نیز کلاس فوق فشرده زبان آلمانی به صوورت آنلاین نیز وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان آموزش مجازی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.