موسسه زبان فرانسه

موسسه زبان فرانسه

آیا شما برای کار و یا ادامه تحصیلتان نیاز به آموزش زبان فرانسه دارید و یا عاشق یادگیری زبان فرانسه هستید. پس موسسه زبان ایران آکسفورد می تواند تمامی نیاز های شما را پاسخ گو باشد. در کلا سهای آموزش زبان فرانسه موسسه زبان فرانسه ایران آکسفورد بهترین اساتید زبان فرانسه در محیطی کاملا حرفه ای و جوی دوستانه دوره های آموزش زبان فرانسه را برگزار می نمایند.

کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با تعدادی مناسب برگزار می شود تا زبان آموزان بتوانند از توجه ستاد به صورت انفرادی نیز برخوردار باشند و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند. در دوره های آموزش زبان فرانسه موسسه زبان فرانسه ایران آکسفورد دوره ها برای اهداف متفاوت برنامه ریزی شده اند و به همین دلیل هر شخصی با هر هدفی و هر گونه برنامه ریزی شخصی می تواند در یکی از کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کند.

دوره های آزمون زبان فرانسه همانند آزمون زبان فرانسه سفارت ، مصاحبه سفارت ، TEF, TEFq, TCF, TCFq و… نیز در موسسه زبان فرانسه ایران آکسفورد برگزار می شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در خیابان ولیعصرنرسیده به خیابان طالقانی تهران واقع است که دسترسی آسانی را برای همه فراهم کرده است. زبان آموزان می توانند به راحتی با مترو ، اتوبوس ، تاکسی و وسیله نقلیه خود در کلاس ها شرکت کنند.

هدف ما این است که زبان آموزان ما به حدی زبان فرانسه را خوب یاد بگیرند که شعار آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تحقق پیدا کند ” زبان شما ، شخصیت شماست ” پس سعی کنید از زبان با پرستیژ فرانسه برای ارتقای سطح اجتماعی خود بهره ببرید.

برای شرکت در کلاس های حضوری موسسه زبان ایران آکسفورد و یا آموزش آنلاین زبان فرانسه ما می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.