انتشارات دانشگاه آکسفورد

انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press

انتشارات دانشگاه آکسفورد بزرگترین انتشارات دانشگاهی در دنیا است. انشتارات دانشگاه آکسفورد برنامه های مختلفی را در دست اجرا دارد که معمولا افرادی را که توقع یک انتشارات معمولی و سنتی را دارند غافلگیر می کند. انتشارات دانشگاه آکسفورد از سال ۱۴۷۸ اقدام به فعالیت کرده و اولین نسخه خود را ارئه داده است.

انتشارات دانشگاه آکسفورد در بسیاری از کشور های جهان و به ۴۰ زبان مختلف و به فرمت های گوناگون محصولات خود را منتشر می کند. این انتشارات بیش از ۶۰۰۰ عنوان کتاب در سال منتشر می کند. این کتاب ها شامل دیکشنری آکسفورد ، منابع آموزش زبان انگلیسی ، جوزنال های آموزشی ، موزیک های آموزشی ، کتاب های مدرسه و تحصیلات عالی …

بسیاری از این منابع آموزشی برای بازار های داخلی استفاده می شوند و بسیاری از آنها برای استفاده در بازار های جهانی منتشر می شوند. انتشارات دانشگاه آکسفورد سالانه بیش از ۱۱۰ میلیون نسخه در سال می فروشد و بیشتر این فروش در خارج از انگلیسی انجام می پذیرد.

<p/p>محصولات انتشارات دانشگاهی آکسفورد در انواع گوناگون آکادمیک و آموزشی ارائه می شوندو سعی شده که این محصولات در تمامی فرمت ها ارائه شوند.

این محصولات برای تمامی مخاطبین از کودکان تا بزرگسالان و از خواننده های عمومی تا پژوهش گران آکادمیک و یا از استفاده های فردی تا استفاده های موسسه ای قابل استفاده هستند.

انتشارات دانشگاه آکسفورد به عنوان دپارتمانی از دانشگاه آکسفورد به دنبال دستیابی به اهداف دانشگاه آکسفورد می باشد. هدف اول این انتشارات در بررسی محصولات ارائه شده به این انتشارات کیفیت محصول ارائه شده و تطابق این محصول با معیار های دانشگاه آکسفورد می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد Subscriber  اصلی انتشارات دانشگاه آکسفورد در ایران است. دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با متد ها و آخرین تغییرات اعلام شده به موسسه از جانب دانشگاه آکسفورد انجام می پذیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.