آموزش زبان ایرلندی

آموزش زبان ایرلندی
Irish یا زبان ایرلندی تنها زبانی است که در ایرلند استفاده می شود و از خود جزیره ایرلند ریشه گرفته است و بقیه زبان ها از خارج به ایرلند وارد شده است. زبان انگلیسی از قرن نوزدهم زبان اول و مسلط در ایرلند بوده است و تنها جمعیت کوچکی در ایرلند زبان Irish را زبان اول خود می دانند. در قانون اساسی جمهوری ایرلند هر دو زبان انگلیسی زبان ایرلندی به عنوان زبان ملی و زبان رسمی معرفی شده اند. ایرلند شمالی هیچ زبان رسمی ندارد اما زبان انگلیسی برای زبان اداری و یا سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش زبان ایرلندی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان انگلیسی با لهجه ایرلندی را شامل می شود اما بد نیست که در مورد هر دو زبان اطلاعاتی داشته باشید.

آموزش زبان ایرلندی
آموزش زبان ایرلندی

انگلیسی ایرلندی
اولین بار در قرن ۱۲ میلادی نورمن ها با ورود به جزیره زبان انگلیسی را وارد این کشور کردند. بعد از مدتی زبان انگلیسی در دادگاه ها ، تجارت ، امور اجریی و .. به جزیی جدایی ناپذیر تبدیل شد. اگر شما در ایرلند زندگی می کردید باید آموزش زبان ایرلندی انگلیسی را حتما شروع می کردید زیرا برای موفقیت و پیشرفت در اجتماع حتما به آن نیاز داشتید. در حال حاضر تقریبا همه جمعیت در ایرلند زبان انگلیسی را بلدند و از آن در همه جا استفاده می کنند.
زبان ایرلندی Gaelic
Irish Gaelic یکی از قدیمی ترین زبان هایی است که نابع نوشتاری در آن وجود دارد. اگرچه در ایرلند تلاش های بسیار زیادی برای زنده نگه داشتن این زبان انجام شد اما تقریبا همه آنها شکست خوردند ولی به هر حال این تلاش ها باعث شد در سال ۲۰۰۷ زبان ایرلندی بیست و یکمین زبان رسمی اتحادیه اروپا شد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که باید ایرلند را به عنوان مقصد تحصیلی و یا مهاجرتی انتخاب می کنند آموزش زبان ایرلندی را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.