آیا زبان روسی سخت است؟

آیا زبان روسی سخت است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین آموزشگاه زبان روسی در تهران قصد دارد میزان سختی زبان روسی را برایتان شرح دهد. بیشتر ما فکر می کنیم زبان روسی زبان بسیار سختی است. چرچیل در مورد روسیه گفته بود : ” روسیه معمایی است که با راز پوشیده شد و داخل یک چیستان قرار گرفته است. ” اگرچه منظور چرچیل کشور روسیه بوده است اما آیا زبان روسی سخت است؟ و به همان اندازه کشورش پیچیده است؟

آیا زبان روسی سخت است؟
آیا زبان روسی سخت است؟

زبان روسی زبان سختی نیست

زبان روسی به هیچ وجه به اندازه ای که از آن غول ساخته اند سخت نیست. شاید کمی در الفبا و گرامر شما نیاز به ارائه زمان بیشتری داشته باشید. در بخش تلفظ زبان روسی کمی باید حوصله داشت و خوب گوش کرد. برخی کلمات شاید برای تلفظ نیاز به انرژی زیادی داشته باشند.

هرچه می گویید را می توانید بنویسید.

زبان روسی کار شما را در این بخش بسیار راحت کرده است. هرچه را که به زبان می آورید می توانید به همان شکل بنویسید.  پس دیگر مثل زبان انگلیسی استرس دیکته کلمات را ندارید. شما می توانید یک متن را بدون اینکه حتی معنی کلمات را بدانید به راحتی بخوانید.

صرف فعل در زبان روسی

زبان روسی برای نشان دادن افعال در زمان های مختلف از شما می خواهد آن را صرف کنید. صرف افعال در هر زبانی نیاز به وقت و توجه دارد. اما خبر خوب این است که اگر صرف چند فعل را یاد بگیرید، بقیه افعال قابل پیش بینی هستند و می توانید از روی یک الگو آنها را دنبال کنید.

آیا زبان روسی یاد بگیریم؟

اما اگر بخواهید جواب آیا زبان روسی سخت است؟ را در یک جمله بگوییم باید گفت به آسانی زبان ایتالیایی نیست اما به هیچ عنوان زابن سختی نیست. اما با یادگیری زبان روسی آنقدر متمایز می شوید که ارزش این مقدار انرژی را داشته باشد.

برای شرکت در کلاس های زبان روسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.