آموزش ایتالیایی برای کودکان

آموزش ایتالیایی برای کودکان
کودکان عاشق داستان ها و بازی هستند. آموزش ایتالیایی برای کودکان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شامل هر دوی این موارد می شود و بچه ها عاشق آن می شوند. در حال حاضر پیتزا و پاستا نیز مواردی هستند که تقریبا تمام بچه ها دوست دارند. اگر بخواهیم بحث بر سر ارزش غذایی و بحث های تغذیه ای آن را کنار بگذاریم که تقریبا به ما مربوط نمی شود !! آشپزی ایتالیایی و غذاهای آن شروع بسیار خوبی برای آموزش ایتالیایی برای کودکان می باشد.

آموزش ایتالیایی برای کودکان
آموزش ایتالیایی برای کودکان

آموزش الفبای زبان ایتالیایی به همراه موسیقی و شکل های متفاوت ، آموزش رنگ ها به زبان ایتالیایی شروع کار را تشکیل می دهند. متد آموزشی در زبان ایتالیایی برای کودکان کتاب های Italian for Kids می باشند. این کتاب ها خصوصیاتی دارند که برای آموزش ایتالیایی برای کودکان بسیار مفید هستند:
وجود عکس های کارتونی ، رنگ بندی و تصاویر جالبی که برای بچه ها جالب است
وجود فایل های صوتی که به صورت موسیقی و شعر برای بچه ها ساخته شده اند
پازل ها و بازی هایی که به تقویت یادگیری زبان کمک می کنند
همچنین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مشاوره هایی هم به پدران و مادران کودکان می کند تا روند یادگیری سریع تر باشد. نقش اولیا در این مسیر بسیار پر رنگ است. نیاز به صبر و پشتیبانی از بچه ها مخصوصا در ابتدای کار که کمی دشواری دارد کارهایی است که فقط والدین از عهده آن بر می آیند. موضوعاتی که برای شروع در کلاس های آموزش ایتالیایی برای کودکان مطرح می شوند شامل سلام کردن ، صحبت در مورد خانواده ، مکان ها ، علایق ، توصیف چیز های مختلف ، تولد و… هستند.
اگر شما هم دوست دارید که فرزند خود را در این کلاس ایتالیایی ثبت نام کنید با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.