کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران

کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران

یادگیری زبان ایتالیایی که جزو زبان های نسبتا آسان طبقه بندی می شود ، برای بسیاری از افراد که به این زبان علاقه دارند مهم است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران را برگزار می نماید ، با استفاده از اساتید کاملا مجرب و Native در دوره های خود زبان آموزان را در دوره های فشرده خود برای آزمون زبان سفارت ایتالیا آماده می کند.

در کلاس آموزش زبان ایتالیایی موسسه زبان ایران آکسفورد از کتاب های Espresso استفاده می شود و هر ترم شامل ۱۲ جلسه ۱٫۵ ساعته می باشد.  اگر شما هم دوست دارید که در کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران شرکت کنید و از یادگیری ایتالیایی بهره ببرید بهتر است اطلاعاتی هم در مورد این زبان داشته باشید.

زبان ایتالیایی جزو زبان های نسبتا آسان به حساب می آید . بسیاری از تحقیقات انجام شده در حوزه یادگیری زبان نشان داده که زبان ایتالیایی حتی از زبان انگلیسی نیز آسان تر است. ایتالیایی یکی از زبان های لاتین است که دارای عقبه تاریخی بسیار خوبی است. هم چنین دانستن زبان ایتالیایی مطمئنا می تواند موقعیت های شغلی ، تحصیلی و اجتماعی بسیار جدید و بهتری را به زبان آموزان معرفی می کند. یکی از نکات دیگر زبان ایتالیایی این است که در زبان ایتالیایی چیزی که می نویسید تقریبا در تمام موارد همان چیزی است که خوانده و تلفظ می شود ، همین مسئله می تواند به زبان آموزان بسیار کمک کند. یعنی شما حتی اگر برای اولین بار با کلمه ای در زبان ایتالیایی برخورد کنید می توانید آن را به سادگی تلفظ کنید. در کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران آموزشاه زبان ایران آکسفورد شما یاد می گیرید که چطور حتی به ایتالیایی فکر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کلاس آموزش زبان ایتالیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.