زبان ایتالیایی در ایران

زبان ایتالیایی در ایران

در چند سال گذشته میل به یادگیری زبان ایتالیایی در ایران افزایش یافته است. شاید دلیل اصلی این تمایل به زبان ایتالیایی امکان مهاجرت و تحصیل در کشور ایتالیا باشد. البته نمی توان تنها دلیل آموزش زبان ایتالیایی را این مسئله دانست بلکه بسیاری از کسانی که در کلاس های زبان ایتالیایی در ایران شرکت می کنند دلیل این مسئله را علاقه به فرهنگ، هنر و سبک های ایتالیایی می دانند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان ایتالیایی در ایران و تهران می باشد که سعی کرده نیاز افراد و شرکت ها به زبان ایتالیایی را مرتفع سازد. بسیاری از شرکت های تجاری و اقتصادی از انجا که با کشور ایتالیا در تماس هستند و مراودات تجاری زیادی بین این دو کشور وجود دارد ، زبان ایتالیایی را زبان مهمی به شمار می اورند.

دوره های زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های Espresso کار می شود و به صورت های متفاوتی انجام می پذیرد:

  • دوره های ترمیک زبان ایتالیایی موسسه زبان ایران آکسفورد
  • دوره های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ایتالیایی
  • کلاس های غیرحضوری زبان ایتالیایی ( آموزش از راه دور )

در این دوره ها سعی می شود برای زبان اموزان با شرایط متفاوت دوره های زبان ایتالیایی را برگزار نماید. حتی کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری موسسه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند ، گزینه کلاس های غیرحضوری را دارند که از طریق اینترنت برگزرار می شوند.

دلایل مختلف برای یادگیری زبان ایتالیایی در ایران وجود دارد و با هر قصدی که نیاز به آموزش زبان ایتالیایی دارید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند به نیاز های شما در این حوزه پاسخ دهد. برای کسب اطلاعات بیشترپیرامون دوره های زبان ایتالیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.